Huawei opět kraluje žebříčku DxOMark

Společnost Huawei se díky svému nejnovějšímu smartphonu Mate 30 Pro opět vyšvihla na nejvyšší příčku žebříčku DxOMark. Špičkový model Mate 30 Pro získal nejvyšší hodnocení a dosáhl tak na rekordní počet 121 bodů, což je o 4 body více, než má druhý smartphone v pořadí. Ke skvělému výsledku mu dopomohla inovativní kamera SuperSensing Cine.

Celkový počet 121 bodů se skládá z dosaženého skóre focení a natáčení. Huawei Mate 30 Pro získal úžasných 131 za parametry v oblasti focení. V oblasti natáčení videí dosáhnul na čistých 100 bodů.

Podle zprávy DxOMark disponuje model Mate 30 Pro několika mimořádně silnými stránkami. Není překvapením, že se jedná hlavně o noční focení, ve kterém exceloval vynikající model P30 Pro. Dechberoucí výsledky dosahuje král fotosmartphonů také v expozici a v možnostech přiblížení. Širokoúhlý fotoaparát patří k úplné špičce na trhu.

Ocenění opět potvrzuje, že modely Huawei přepisují možnosti fotografie, posouvají limity focení na další úroveň a zvyšují laťku pro své konkurenty.

Pro více informací o testech DxOMark navštivte www.dxomark.com.