Cisco představilo nové funkce pro kontaktní centra. Díky nedávným akvizicím budou brzy využívat umělou inteligenci a strojové učení

Praha, 27. září 2019 – V rámci konání 10. ročníku Cisco Contact Center Summitu, představila společnost Cisco inovace ve svém portfoliu kontaktních center. Zároveň oznámila, že hodlá využít nedávných akvizic společností Accompany, Voicea a CloudCherry, které se zabývají umělou inteligencí, k vybudování kontaktních center příští generace. Ta tak budou schopna používat umělou inteligenci a strojové učení k prohloubení vztahů mezi lidmi a organizacemi.

Společnost Cisco ve svém řešení Webex Contact Center provedla inovace s cílem zlepšit operátorské a zákaznické zkušenosti a zjednodušit správu platformy Webex. Nové funkce Cisco Webex Contact Center představují další krok ve snaze zajistit maximálně osobní zákaznickou zkušenost, což v konečném důsledku podporuje loajalitu zákazníků. Mezi tyto funkce patří:

  • Integrace cloudového systému Webex Calling: Složitost přesměrování hovoru ke správnému operátorovi je stále obrovskou výzvou kontaktních center a integrace volání třetích stran je výzvou ještě větší. Kvalita hovorů často strádá, hovory se dokonce i přerušují, zatímco náklady obecně rostou. Integrace funkce Webex Calling s Webex Contact Center tento problém řeší přímo a zajišťuje tak kvalitnější hovory za nižší cenu. V kombinaci se zjednodušenými nákupními a implementačními modely, nabízí Cisco cloudové řešení pro jedinečnou komunikaci mezi operátory a zákazníky.
  • Zvýšená škálovatelnost: Kontaktní centra potřebují flexibilní cloudová řešení, která lze bez námahy škálovat podle zákaznických požadavků. Webex Contact Center podporuje až 3 000 operátorů na klienta s neomezeným počtem klientů na systém. Umožňuje tak flexibilně škálovat obchodní požadavky a optimalizovat zdroje i celkový výkon.
  • Vylepšené prostředí pro komunikaci: Při používání platformy Webex Teams jsou nyní k dispozici nové funkce pro efektivnější komunikaci mezi operátory a zákazníky. Mezi tyto funkce patří jednoduché vytváření chatovacích bublin, integrace s virtuálními robotickými asistenty zákazníka, okamžité přepnutí probíhajícího chatu na telefonní hovor nebo video chat a e-mailové funkce out of the box pro zákazníky, kteří užívají Gmail a Office365.
  • Vylepšené uživatelské rozhraní pro operátory: 74 % vedoucích pracovníků kontaktního centra se domnívá, že operátorské zkušenosti mají zásadní dopad na zkušenosti zákaznické. Z tohoto důvodu přepracovala společnost Cisco desktop operátorů Webex Contact Center tak, aby vytvořila pozitivnější prostředí, které zvyšuje jejich produktivitu. Nové uživatelské rozhraní umožňuje operátorům přirozeněji komunikovat se zákazníky a jednodušeji se sžít s produkty Webex.
  • Jednoduchá ovladatelnost: Díky integraci do platformy Webex může být Webex Contact Center snadno spravováno prostřednictvím ovládacího centra platformy a také ze všech ostatních produktů Webex.

Integrace kognitivní spolupráce do kontaktního centra a jeho nabídka prostřednictvím cloudového řešení mění celé toto odvětví. V příštích měsících bude společnost Cisco do svých řešení integrovat stále více umělé inteligence a strojového učení, aby tak osobní zákaznické zkušenosti ještě více vylepšila. 

O Cisco Systems 

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.