Gymnázium Čakovice získalo od Lidlu 84 250 korun

Gymnázium Čakovice obdrželo vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v této pražské městské části v ulici Schoellerova, kterou najdou zákazníci v nové zástavbě a v blízkosti zámeckého parku, získalo od společnosti Lidl  84 250 korun. Za tuto částku pořídí mikroskopy pro studenty.  

Nákupy v nové prodejně Lidl v Praze Čakovicích a již 32. prodejně v hlavním městě mohli zákazníci 20. května využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch všeobecného čtyřletého a šestiletého gymnázia. Vedení školy společně se studenty a zástupci společnosti Lidl se tak 26 září mohli radovat z částky 84 250 Kč. Za darované peníze gymnázium, které v současnosti prochází rekonstrukcí, nakoupí nové mikroskopy.

 „Pro nás je podpora této školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 249 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika