Dimension Data Czech Republic s.r.o. je nyní NTT Czech Republic s.r.o.

Českou pobočku společnosti NTT, která dosud na našem trhu působila pod názvem Dimension Data Czech Repulic s.r.o., i nadále povede Petr Hübl 

Praha, Česká republika – 1. října 2019 

Společnost NTT, přední globální poskytovatel řízených služeb, oznámila, že Dimension Data Czech Republic s.r.o. se dnes připojila k 28 firmám z více než 70 zemí světa a stala se tak součástí organizace s obratem 11 miliard amerických dolarů. 

Vedením české pobočky NTT Czech Republic s.r.o. byl pověřen Petr Hübl. Za plnění ambiciózních cílů společnosti a podporu jejích klientů bude přímo zodpovědný řediteli NTT pro Evropu, kterým je Paul Cooper, Regional Director Europe NTT Ltd. 

Globální společnost NTT vznikla 1. července 2019 a do jediné organizace spojila 40 000 lidí z různých firem včetně NTT Communications, Dimension Data nebo NTT Security. Nová organizace již spolupracuje s více než 10 000 klienty po celém světě včetně největších firem v oblasti finančních služeb, telekomunikací, energetiky a veřejných služeb, výroby, technologií i automobilového nebo farmaceutického průmyslu. Díky zapojení do globální skupiny bude NTT Czech Republic s.r.o. nabízet bezkonkurenční škálu schopností i dovedností napříč mnoha různými technologickými oblastmi a přitom může těžit jak z partnerské sítě celé skupiny, tak i z inovačního centra provozovaného v Japonsku. 

„Transformace Dimension Data Czech Republic s.r.o. na NTT Czech Republic s.r.o. je skvělou zprávou. Jsem si jistý, že celý český tým bude významně pomáhat našim klientům, aby mohli dosahovat svých cílů,“ říká Andrew Coulsen, CEO Europe NTT Ltd. „Je mi potěšením oznámit, že vedením české pobočky jsme pověřili Petra Hübla. Jsem přesvědčený, že díky jeho velmi dobrým předpokladům pro tuto pozici NTT čeká v České republice skvělá budoucnost. Česká pobočka pod jeho vedením bude jedním z důležitých pilířů  globální společnosti NTT. Ta jako celosvětový poskytovatel technologických služeb může nabízet komplexní řešení splňující všechny požadavky našich klientů v digitální éře.

 „Je pro mne ctí vést českou pobočku NTT do této nové éry,“ dodává Petr Hübl, generální ředitel NTT Czech Republic s.r.o. „NTT je respektovaná značka, která díky našemu globálnímu přesahu může českým klientům nabídnout přístup k celému know-how skupiny NTT. Zároveň mě těší, že stejně jako všechny pobočky NTT se i ta naše významně angažuje v pomoci potřebným” dodává Hübl. 

Součástí skupiny NTT Ltd. se postupně stanou společnosti Arkadin, CAPSiDE, Communications Lifecycle Management (CLM), DPA, DTSI Group, Emerio, e-shelter, Euricom, e2y, Global IP Network (GIN), Gyron, Netmagic Solutions, NTT Communications Cloud Infrastructure Services (NTT Com CIS), NTT Communications Managed Services,  NTT Global Networks, NTT Indonesia Nexcenter (NTTI Nexcenter), Oakton, RagingWire, Secure-24, SQL Services, Symmetry, Training Partners, Transatel, Viiew a WhiteHat Security.

Další informace jsou k dispozici na novém webovém portále www.hello.global.ntt.

O společnosti NTT

NTT Ltd. je přední globální poskytovatel řízených služeb. Spolupracuje s organizacemi po celém světě. Jeho cílem je nabízet inteligentní technologická řešení a s jejich pomocí dosahovat nejlepších možných výsledků. Inteligentní v podání NTT znamená řízené daty, propojené, digitální a bezpečné. Jako globální ICT poskytovatel zaměstnává přes 40 000 lidí ve více než 70 zemích. Cílem společnosti je zprostředkovat propojenou budoucnost. Další informace jsou k dispozici na hello.global.ntt.