HP Spectre x360 13: Rekordman mezi prémiovými konvertibilními laptopy

Design téměř bez rámečku, dvakrát vyšší výkon a intuitivní bezpečnostní funkce.

Nově v České republice i s prémiovým servisem.

To nejdůležitější:

Nejmenší konvertibilní osobní počítač na světě s poměrem obrazovky k tělu 90 %,
o13 % menší než předchozí generace a s váhou pouhých 1,27 kg.
Dvakrát vyšší výkon a až dvakrát vyšší konektivita ve srovnání s předchozí generací, s nejdelší výdrží baterie na světě ve třídě třináctipalcových konvertibilních počítačů s čtyřjádrovým procesorem Šest z deseti uživatelů se obává, že notebook nedostatečně ochrání jejich soukromí. Nový Spectre je vybaven funkcí HP Webcam Kill Switch, samostatným tlačítkem pro vypnutí mikrofonu a volitelně i technologií HP Sure View.

V Praze, 3. října 2019 — Společnost HP Inc. představuje novou generaci osobních počítačů Spectre x360 13. Perfektní zpracování, špičkový výkon, mobilita a posílené bezpečnostní funkce opět posouvají hranice toho, co dnešní a náročný uživatel očekává. 

„Prémioví zákazníci chtějí krásné, vysoce mobilní počítače, které se přizpůsobí jejich dynamickému životnímu stylu,“ uvedla Anne-Sophie Hadberg, General Manager, EMEA Personal Systems, HP Inc. „HP Spectre x360 13 v sobě kombinuje vytříbený a inovativní design, mobilitu, promyšlený systém zabepečení a výkon, který uživatele nebude omezovat v čemkoliv, co se rozhodnou dělat.“ 

Spotřebitelé stále více chtějí jedno zařízení pro své pracovní úkoly i osobní život. Prémioví zákazníci tráví téměř polovinu svého času na počítači mimo domov . Šest z deseti uživatelů se navíc obává, že notebook nedostatečně ochrání jejich soukromí 5. Právě proto Spectre x360 13 nabízí uživatelům špičkový sofistikovaný design, mobilitu a bezpečnost – aby uživatel mohl být vždy a všude v klidu a měl k dispozici výkon potřebný pro svoji práci i zábavu. 

 Krásný i ergonomický: 

 • O 13 % menší oproti loňskému modelu, s poměrem obrazovky k tělu 90 % v každém úhlu a váhou 1,27 kg – a to vše s mnohem vyšším výkonem. 
 • Volitelně obrazovka se svítivostí 400 nit, první 13palcový 4K OLED displej s technologií True Black HDR a kontrastním poměrem 100 000:1 od HP, který nabízí dokonale sytou černou barvu, je vybaven antireflexní povrchovou úpravou pro dobrou čitelnost na slunci a je již ve výrobě barevně kalibrován s Delta E <2 pro o 30 % širší barevné spektrum
 • Nádherně řezaný dvakrát zkosený „ostrý“ design díky vysoce preciznímu CNC frézování hliníkového těla.
 • Integrované funkce s umístěním portu USB-C™ v pravém rohu pro lepší management kabelů a tlačítko napájení v levém rohu zařízení, aby nedošlo k náhodnému vypnutí napájení.
 • Nejnovější barevnou variantou kromě Nightfall Black s úpravou Copper Luxe a Poseidon Blue s úravou Pale Brass je Natural Silver. 

 

Výkonný a propojený:

 • Certifikovaný pro program Project Athena společnosti Intel. 
 • Dvakrát vyšší výkon oproti předchozí generaci2, první konvertibilní počítač od HP s čtyřjádrovým procesorem Intel® Core 10. generace s grafikou Iris® Plus.
 • Výdrž baterie až 22 hodin3 je dostatečná pro celý den práce. 
 • Standardně dodávaný s Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) a volitelně s 4×4 Gigabit LTE pro o 122 % rychlejší připojení oproti konfiguraci Cat9 2×2, s až dvakrát vyšší propustností oproti předchozí generaci a až třikrát rychlejším přenosem souborů ve srovnání s Wi-Fi 5.
 • Optimalizovaný systémový výkon díky HP Command Center; prioritizace úkolů a aplikací pro optimální zpracování paketů a lepší propustnost a latenci s novou funkcí HP Network Booster; a výběr z různých přednastavených barevných profilů přesné zobrazení barev při nakupování, úpravách fotografií nebo sledování filmů díky nové technologii HP Display Control. 
HP Spectre x360 13 je vybaven přijímači 4×4 LTE pro podporu rychlostí stahování v řádu gigabitů; funkce HP Network Booster uživatelům umožňuje kombinovat různá síťová rozhraní Wi-Fi a LTE13 pro optimální připojení vždy a všude.

Bezpečný a chytrý: 

 • Šest z 10 uživatelů si v zájmu bezpečnosti a z obav proti zneužití15 fyzicky zakrývá webkameru na svém notebooku. Vypínač webkamery v podobě samostatného tlačítka HP Webcam Kill Switch omezuje rizika hacknutí přes webkameru tím, že ji v době, kdy není používaná, odřízne od napájení.
 • Nové samostatné tlačítko s LED indikátorem pro zapínání a vypínání mikrofonu.
 • Na začátku příštího roku i možnost volby varianty se zabudovaným privátním filtrem obrazovky s oceněnou technologií HP Sure View Gen3 se svítivostí až 1 000 nit.
 • Snadné přihlášení pomocí systému Windows Hello se standardními funkcemi, jako je nejmenší IR kamera HP o 2,2 mm a čtečka otisků prstů, pro pohodlí uživatele umístěná přímo na klávesnici.
 • Ochrana při online aktivitách při připojení k nezabezpečeným nebo nedůvěryhodným sítím Wi-Fi pomocí ExpressVPN a správa hesel „pod jednou střechou“ díky funkci LastPass.
Osm z 10 lidí si myslí, že výrobci notebooků by měli usnadnit vypnutí webkamery notebooku5. HP nyní nabízí komfortní a bezpečný vypínač webkamery notebooku HP Webcam Kill Switch. 

Nejlepší produkty si zaslouží nejlepší péči

Prémiový laptop Spectre x360 13 je jedním z vybraných produktů, u kterých společnost HP nabízí svoji novou službu prémiového servisu. S touto vyšší podporou nemusí zákazník svůj notebook nikam nosit ani zasílat. Naopak servis přijede za ním. To vše bez stresu ze zbytečné administrativy a poplatků. Prémiová podpora pro notebooky řady HP Spectre, HP ENVY a OMEN navíc k standardnímu servisu nabízí: 

 • Přednostní vyřízení servisního zásahu
 • Opravu notebooku doma nebo v práci
 • Servisní hodiny od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin
 • Možnost zapůjčení náhradního notebooku po dobu opravy

„HP si uvědomuje, že pro profesionály je v případě jakéhokoliv problému se zařízením klíčový rychlý přístup k technické podpoře. Proto nabízíme prémiovou podporu, která poskytuje nejen rychlou reakci autorizovaného servisu, ale především také individuální přístup ke každému zákazníkovi.“ říká o službě Erika Lindauerová, generální ředitelka HP Inc. pro Českou republiku a Slovensko.

Více o službě zájemci naleznou na webových stránkách https://hp.com/cz/premium-servis

Ceny a dostupnost v České republice

 • HP Spectre x360 13 bude v prodeji od října za cenu od 32 990 Kč.
 • HP Spectre x360 13 v barevném provedení Poseidon Blue  s 16 GB RAM, 4 K OLED displejem a 1 TB SSD a 32 GB Optane bude v prodeji od listopadu za cenu 46 990 Kč.
 • HP Spectre x360 13 v barevném provedení Natural Silver s 8 GB RAM, displejem FHD a 512 GB SSD a 32 GB Optane bude v prodeji od října za cenu od 34 990 Kč.

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com 

Označeno tagem