Inovovaná Exinda Network Orchestrator 4062 nabízí vyšší výkonnost, více paměti a nižší spotřebu

Řízení sítí a kritických aplikací nyní rychlejší, účinnější a spolehlivější

PRAHA, 29. října 2019 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, představila hardwarový upgrade Exinda Network Orchestrator 4062, řešení pro řízení síťového provozu a prioritizaci aplikací, která přináší větší paměť a úložiště zvyšující výkonnost zařízení, a přitom nižší nároky na spotřebu energie. Verze 4062v2 reaguje na rostoucí nároky síťových a aplikačních manažerů, kteří využívají původní verzí 4062 ke své každodenní práci. 

 Exinda Network Orchestrator 4062v2 zahrnuje celou řadu vylepšení, včetně:

  • 16 GB instalované paměti RAM, což je 4x více než v původním modelu 4062, díky které je provoz zařízení mnohem rychlejší
  • S 1TB datového úložiště ve formě SSD disků získal nový model nejen trojnásobek původní kapacity pro ukládání například aktualizací Microsoft, ale také vyšší výkon v porovnání s tradičními pevnými disky, což znamená plynulý internetový provoz a spokojenější uživatele.
  • Až šestinásobně nižší spotřeba energie a tím pádem také nižší nároky na chlazení celého zařízení v porovnání s původním modelem
  • Výrazné snížení rizika hardwarového selhání, které je nyní téměř pětkrát méně pravděpodobné než u modelu 4062 a znamená také méně častou výměnu disků.

Produkt Exinda Network Orchestrator 4062v2 je primárně určen pro organizace typu finanční instituce, školy a nemocnice, které potřebují dostatečný síťový výkon a nejvyšší možnou dostupnost klíčových aplikací. Inovace v novém modelu se proto zaměřily zejména na zajištění provozu kritických aplikací a dosažení co nejlepší uživatelské zkušenosti.  

„Rostoucí množství aplikací a dat se projevuje také na intenzivnějším provozu v sítí podniků a organizací,“ řekl Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej GFI Software v ČR a na Slovensku. „Sítě se stávají složitější a uživatelé vyžadují vyšší flexibilitu k efektivnějšímu plnění úkolů. Za této situace přichází vylepšený model Exinda Network Orchestrator 4062 s výrazně vyšší výkonností, rychlostí a spolehlivostí, který dokáže ještě účinněji řídit sítový provoz a zajistit dostupnost kritických aplikací.“ 

O GFI

Společnost GFI Software vyvíjí špičková IT řešení umožňující podnikům monitorovat, spravovat a chránit své sítě s minimálními potřebami administrace. GFI podporuje komunikační a bezpečnostní platformy u desítek tisíc svých zákazníků s využitím řešení pro zabezpečení sítí, webový monitoring, antispam, patch management, správu zranitelnosti, faxování a archivaci. GFI prodává své produkty prostřednictvím globální sítě tisíců prodejních partnerů. Společnost je držitelem řady ocenění a certifikátů včetně certifikátu Microsoft Gold ISV Partner. Více o GFI Software naleznete na http://www.gfi-software.cz nebo  http://www.gfi.com.

 

Označeno tagem