HONOR rozdával na Halloween radost

Poslední říjnový den uspořádala společnost HONOR halloweenskou akci pro tři charitativní organizace – Nadační fond Veroniky Kašákové, Fandi mamám a Zajíček na koni.

Při příležitosti Halloweenské akce předal HONOR smartphony a fitness náramky a vymyslel organizacím odpolední program plný zábavy a dobrého jídla. Výrobce chytrých telefonů HONOR se rozhodl pomáhat potřebným a záměrně si vybral tři menší organizace, které nejsou tolik v povědomí veřejnosti. Šlo o jejich první takovou spolupráci a rozhodli se pro charity s různými cílovými skupinami, kterým pomáhají. Single maminky s dětmi, handicapované děti a děti z dětských domovů, které společnost obdarovala, vybíraly samotné organizace. Snahou HONORu bylo totiž věnovat chytré telefony a náramky právě těm nejpotřebnějším. Každé sdružení dostalo okolo 20 produktů, mezi kterými byly modely HONOR 20 Lite, 8A, 8X, Band 4 a další.

Každá charitativní organizace si produkty využije po svém. Všem obdarovaným mohou telefony pomoci s novým startem do života. HONOR chce pomáhat i do budoucna a ať už půjde o tyto organizace či o spolupráci s někým novým, už teď se těší.