Lenovo představuje doplňující partnerský program pro segment data center a serverů

Praha, 13. listopadu 2019 – Společnost Lenovo představila doplňující partnerský program pro oblast DCG s názvem Lenovo ELEVATE. Program s jednoduchým systémem zpětných rabatů se zaměřuje především na nové partnery, kteří by rádi zahájili spolupráci v rámci prodeje serverů, úložišť a dalších řešení Lenovo pro datová centra. 

Veškeré DCG produkty, které partner v rámci programu Lenovo ELEVATE prodá, se započítávají do plnění nastavených cílů. Tyto cíle jsou určeny na základě obratu, který partner vytvořil na DCG produktech Lenovo za posledních 12 měsíců. Úplným nováčkům tak bude automaticky přiřazen nejnižší cíl, který odpovídá hodnotě 5 000 USD. Průběžný postup v plnění nastaveného cíle pak mohou firmy sledovat online na partnerském portálu. 

Lenovo ELEVATE je nastaven jako kvartální program a pokud mají partneři zájem získat na konci daného čtvrtletí zpětný rabat, musí se do programu každý kvartál přihlásit. V každém čtvrtletí mohou partneři také v závislosti na předchozích prodejích navýšit svůj cíl a tím i konečný rabat. 

„Nový partnerský program umožní i menším firmám navázat s námi partnerskou spolupráci. Věřím, že kvartální nastavení cílů spolu s přehledným sledováním postupu a atraktivními odměnami budou pro naše nové partnery určitě vítanou motivací,“ říká Marian Korienek, generální ředitel segmentu DCG společnosti Lenovo pro Polsko, Slovensko a Českou republiku. 

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.