Odpolední show Evropy 2 má novou silnou moderátorskou dvojici Zorku Hejdovou a Tomáše Zástěru

Praha, 13. listopadu – Odpolední show Evropy 2 nově moderuje dvojice Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra. Posluchači se mohou těšit na ještě více zábavy, populární rubrika „Vytoč mámu“ zůstává součástí vysílání. Odpolední show Evropy 2 naladíte každý všední den v době od 15:00 do 18:00 hod.

„Dlouhodobě sledujeme vysoký zájem o Odpolední show Evropy 2 jak ze strany posluchačů, tak ze strany zadavatelů reklamy. Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra se znají již mnoho let, navíc již spolu v minulosti v rádiu moderovali, zároveň jsou velmi zkušení a ostřílení moderátoři. Oba jsou velmi pohotoví, zábavní i vtipní, takže se posluchači mají opravdu na co těšit,“ řekla Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio. Odpolední show Evropy 2 naladíte každý všední den mezi 15:00 a 18:00 hodinou. Populární rubrika s názvem „Vytoč mámu“ zůstává její součástí. Ve vtipných rozhovorech Tomáš Zástěra s mámou probírají každodenní starosti i radosti života tak, jak to většina z nás zná z vlastní rodiny.  

Jak okomentovali své nové angažmá Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra?

Zorka Hejdová prozradila: „S Tomášem se známe dlouho a už v minulosti jsme spolu vysílali, takže oba víme, do čeho jdeme. Vzhledem k tomu, že je výrazně starší a v podstatě by mohl být i mým otcem, věřím, že se od něj leccos přiučím a bude to pro mě přínosné. Já, jakožto mladá svěží dívka, ho jistě také ještě mohu někam posunout a dát mu ty správné souřadnice, kam se ubírat dál a vést šťastnější život. Tedy uvidíme, jak to bude fungovat.

Tomáš Zástěra ještě doplnil: „Nápad vysílat se Zorkou je provokativně odvážný a já ho přijal s hrdinským odhodláním a vírou ve výborný výsledek. Energie, která mezi námi panuje, a dala by se přirovnat
k ohni – příjemně hřeje, ale dokáže i nehezky spálit, jistě pomůže vysílání Odpolední show Evropy 2. Moc se těším a budu neskonale šťasten, pokud se na každý den budou těšit stejně i naše posluchačky a posluchači. Amen.

Stránky pořadu jsou zde: https://www.evropa2.cz/porady-zaznamy/odpoledni-show.

Podle nejnovějších výsledků výzkumu měření poslechovosti Radioprojektu rádio Evropa 2 obhájilo pozici jasné jedničky mezi mladými posluchači. V cílové skupině 15-39 let si týdně toto rádio naladí více jak 1 milion posluchačů.

Active Radio

Active Radio a.s. je multimediální skupina vlastnící rádia Evropu 2, Frekvenci 1, Bonton, Dance, Youradio a Youradio Talk. Patří jí rovněž dětský projekt Pigy. Provozuje řadu on-line médií, streamingových audio služeb, sdružuje skupiny fanoušků na sociálních sítích a pořádá eventy. Od roku 2018 patří holdingové společnosti Czech Media Invest.