Nejprodávanější vůz českých silnic je nyní k dostání ještě výhodněji

Praha, 14. listopadu 2019 – Jen pár automobilů v historii má takový úspěch, aby se k modelové řadě automobilka po čtvrtstoletí vrátila. Jedním z nich je skutečný veterán českých i evropských silnic – ŠKODA OCTAVIA, která letos slaví 60 let ode dne, kdy sjel první model z výrobní linky v Mladé Boleslavi. ŠKODA Financial Services připomíná toto výročí motoristům akční nabídkou na novodobý model OCTAVIA a OCTAVIA COMBI.

ŠKODA OCTAVIA je bezesporu jedním z nejslavnějších aut pocházejících z České republiky. Úspěchy v prodejích slaví každý rok nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. Do konce září se jich na domácím trhu prodalo více než 16 tisíc.

„OCTAVIA je za poslední tři roky suverénně nejprodávanější model. Z modelů automobilky ŠKODA v naší nabídce tvoří OCTAVIA a OCTAVIA COMBI zhruba třetinu všech financovaných vozů. Naši fleetoví manažeři také potvrzují, že ve firmách je OCTAVIA stále jednička,“ říká Lukáš Cankař, ředitel oddělení marketingu a retailového prodeje Volkswagen Financial Services.

K příležitosti 60. výročí nejoblíbenějšího modelu všech dob nabízí ŠKODA ve spolupráci se ŠKODA Financial Services zvýhodnění až 140 000 Kč. Tato suma zahrnuje slevu 93 000 Kč z hodnoty vozu, výbavový paket v ceně 23 000 Kč a také prodlouženou záruku na 5 let. Při pořízení vozu na úvěr si klienti mohou vybrat sadu zimních kol zdarma nebo dodatečný bonus 24 000 Kč. Splátka včetně pojištění u těchto modelů začíná již na 5 889 Kč s DPH.

Srdcem prvních Octavií byl řadový čtyřválec s výkonem 29,4 kW, se kterým mohla OCTAVIA brázdit silnice rychlostí až 110 km/h. Silnější verze představená v roce 1960 v Ženevě následující 3 roky kralovala své třídě cestovních vozů na Rallye Monte Carlo. Dnešní OCTAVIE, dostupné s limitovanou akční nabídkou, pohání přeplňované motory 1,5 TSI (110 kW) nebo 1,6 TDI (85 kW).

Komfort řidičů a cestujících původního modelu zajišťovaly na tu dobu inovativní vinuté pružiny, stabilizátor přední nápravy a asymetrické světlomety. S pěti pasažéry se do vozu vešla ještě zavazadla v objemu celkem 690 litrů. Dnes je možné pro komfortní mobilitu vybírat z modelů OCTAVIA a OCTAVIA COMBI s výbavovými pakety Ambition a Ambition plus, tónovanými skly Sunset, litými koly z lehké slitiny Ilias, zadními parkovacími senzory, bezpečnostním systémem Front Assist s ochranou chodců nebo funkcí SmartLink k propojení chytrého telefonu a infotainmentu vozu.

Modelový příklad financování modelu ŠKODA Octavia Tour 1.5 TSI při financování se ŠKODA Financial Services

ŠKODA Octavia Tour 1.5 TSI
Cena vozu  460 500 Kč
Délka úvěru 60 měsíců
Měsíční splátka  5 899 Kč

Vzorový příklad úvěru na vůz  ŠKODA Octavia Tour 1.5 TSI v ceně 460 500 Kč, při financování s Škoda Financial Services v ceně 460 500 Kč, splátka předem 138 150 Kč (30 %), výše úvěru 322 350 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 422 793 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění  492 093 Kč, RPSN vč. pojištění 14,936 %, délka úvěru 60 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 138 150 Kč, měsíční splátka úvěru 4 744 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 5 899 Kč, úroková sazba p. a. 8,43 %. ŠKODA Pojištění Standard obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (10% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry jsou: věk klienta 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností, specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ Twitter