nový razr: znovuzrození ikony

Společnost Motorola odhaluje evoluci ikonického skládacího mobilního telefonu, který poznamenal generaci: RAZR, módní ikona, která definovala část popkultury. Nový motorola razrTM je úplně prvním vyklápěcím smartphonem s flexibilním displejem, který se neuvěřitelně dokáže celý složit a okamžitě tak přináší známý, ale zcela jedinečný mobilní uživatelský zážitek.

Chtěli jsme pochopit, jak by flexibilní obrazovky mohly zlepšit způsob, jakým lidé používají své smartphony. Proto společnost Motorola vyvinula a testovala více než 20 různých prototypů v počátečních fázích spotřebitelského výzkumu. Jak se ukázalo, dokonalým řešením byl véčkový design, který všichni známe a milujeme. Zabývá se skutečnými spotřebitelskými problémy, přenositelností, aniž by to ohrozilo zážitek z velké obrazovky, kterého si zákazníci velmi cení.

Motorola razr přináší do smartphonů styl a provedení v novém směru. Konstrukce z prvotřídní nerezavějící oceli a 3D Gorilla Glass, vytváří ochrannou vnější skořepinu, která se příjemně drží. Stejně jako původní model RAZR, i nový motorola razr je tenký a elegantní, přičemž se vyhýbá výraznému kontrastu v barvách a materiálech, aby nedošlo k narušení plynulého designu.

Během vývoje modelu razr, když nám v cestě stály limity dostupné technologie, jsme si vytvořili vlastní cestu. Navrhli jsme průmyslově první, patentem chráněný pant bez mezery, který umožňuje, aby zůstaly obě strany přizpůsobeného polymerového flexibilního zobrazovacího systému po zavření dokonale zarovnané a chrání displej před úlomky a prachem; antény jsme přepracovali tak, aby se vešly do prostoru dvakrát menšího jako stávající smartphony; zařízení jsme pokryli vrstvou, která je odolná vůči vodě a poskytuje ochranu proti postříkání 1. S tímto průlomovým inženýrským přístupem a designem uvádíme další fázi mobility.

Když se smartphony zvětšují a zvětšují, razr se stává kompaktním. Pokud potřebujete dokonalejší zážitek, 6,2-palcový displej Flex View s poměrem stran 21: 9 nabízí funkce, na které jste zvyklí. Když je čas jít, jednoduše složte razr a vychutnejte si jeho elegantní, přenosný design, který díky ideální velikosti vklouzne do kapsy.

Na externím 2,7-palcovém interaktivním displeji Quick View modelu razr, můžete pracovat s důležitými informacemi na cestách, můžete zůstat jednoduše v kontaktu a být přítomný v daném okamžiku. Můžete uskutečňovat hovory, odpovědět na zprávy, platit klepnutím, ovládat hudbu, dělat úžasné selfie, používat Google asistenta a přistupovat k přizpůsobeným nastavením, jako je například zapnutí nebo vypnutí Bluetooth, Wi-Fi, hotspotu a dalších a to vše bez toho, abyste kdykoliv otevřeli váš telefon.

Vychutnejte si zcela nový a jedinečný zážitek ze smartphonu, který jednoduše nemůžete dostat nikde jinde. Ikonická značka, průlomová technologie a stylový design dělají z modelu razr modernizovaný zážitek ze smartphonu, který potřebujete. Motorola razr je smartphone, který konečně přináší uspokojivý pocit složení telefonu jeho opětovným zaklapnutím.

Jste připraveni užít si ten nejlepší flexibilní smartphone? Přečtěte si více informací o dalších funkcích modelu razr na stránce motorola.com.

Cena a Dostupnost 

Nový motorola razr bude od prosince k dispozici na vybraných trzích v celé Evropě.

Pro více informací prosím navštivte naši webstránku nebo kontaktujte pr agenturu.

Gabriela Patkolová, gabriela@skpr.sk, 0904 180 209

Obrázky můžete nalézt zde (souhlasíte s našimi licenčními podmínkami při stahování obrázků nebo videa).

– – –

Některé funkce, funkčnost a specifikace produktu mohou záviset na síti a podléhají dodatečným podmínkám a poplatkům. Všechny informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA a Stylizované Logo M jsou registrované ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Android je ochranná známka společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2019 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 45 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500 a globální technologický lídr při řízení inteligentní transformace prostřednictvím inteligentních zařízení a infrastruktury, které vytvářejí nejlepší uživatelské prostředí. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejširších portfolií spojených produktů, včetně smartphonů (Motorola), (Motorola), tabletů, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a také pracovních stanic, AR / VR zařízení a smart home / office řešení. Řešení Lenovo data center (ThinkSystem, ThinkAgile) vytvářejí kapacitu a výpočetní sílu pro připojení, které mění podnikání a společnost. Společnost Lenovo pracuje na tom, aby v každém podnítila jinakost a vybudovala inteligentní budoucnost, kde všichni prosperují. Sledujte nás na LinkedInuFacebooku, TwitteruInstagramuWeibu, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu, nebo navštivte naši webstránku na http://www.lenovo.com/

 Právní vyloučení odpovědnosti

1  Konstrukce odpuzující vodu vytváří bariéru, která pomáhá chránit před mírným vystavením vodě, jako jsou náhodné úniky, potřísnění nebo lehký déšť. Nejsou navrženy tak, aby byly ponořeny do vody nebo vystavené tlakové vodě nebo jiným tekutinám; může časem klesat. Není vodotěsný.