Nákupy v Lidlu zpestří Disney plyšáci

Parta známých postaviček z Disney pohádek míří do prodejen Lidlu. Zákazníci si tak mohou z návštěvy prodejny odnést nejen nákup, ale i vybraného hrdinu. Po nasbírání 7 samolepek za nákupy nad 500 Kč a zaplacení 19,90 Kč mají na výběr z party celkem šesti plyšových hrdinů.

Milovníci pohádek Disney si letos v Lidlu přijdou na své. Společnost na cestě z nákupu jim může dělat Pluto, Myšák Mickey, Minnie, Kačer Donald, Goofy nebo Daisy. Právě tyto postavičky jsou odměnou v předvánoční sběratelské akci, která ve všech prodejnách Lidl začíná v pondělí 19. listopadu. Nálepky za každý nákup nad 500 Kč mohou zájemci sbírat do 24. prosince. Po nasbírání 7 samolepek a jejich nalepení na speciální kartičku si pak zákazníci mohou zvolit plyšáka podle vlastního přání. 

„V letošním roce jsme chtěli potěšit především děti, kterým se roztomilé plyšové postavičky určitě zalíbí. Věříme ale, že se prostřednictvím naší akce do dětských let vrátí i mnozí dospělí, kteří na pohádkách od Disney vyrostli,“ vysvětluje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.   

Nálepky je možné sbírat až do úterý 24.  prosince, nebo do vyčerpání všech zásob. Zákazníci, kteří nálepky sbírat nechtějí, si mohou vybraného Disney plyšáka v daném období zakoupit ihned, a to za cenu 399 Kč.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 253 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika