Black Friday dorazil na Huawei.cz

Huawei spustil od pondělí na svém e-shopu nabídku Black Friday. Dvoutýdenní akce, ve které mohou zákazníci pořídit prémiové produkty Huawei, potrvá až do 1. prosince.

Kromě výrazných slev se mohou návštěvníci e-shopu těšit i na dárky k nákupu. Největším lákadlem je především loňská vlajková loď Huawei Mate 20 Pro za 12 999 Kč, ke které zdarma dostanou tablet Huawei MediaPad T3 7. Zajímavé je i trio produktů Huawei MateBook D s batohem a bluetooth myší za 16 999 Kč.

Zákazníci jistě ocení také smartphone Huawei P20 s dárkem v podobě chytré váhy, a to za cenu 7 999 Kč. Obě generace chytrých hodinek Huawei Watch GT jsou k dostání se slevou, k letošní verzi navíc Huawei přidá další řemínky jako dárek.

Každý nový telefon, který není součástí nabídky Black Friday, doplní Huawei o ochranné pouzdro, vybrané příslušenství pak nabídne se slevou 50 %.

Nabídka se obmění příští týden. Od 25. listopadu 2019 koupí zákazníci Huawei P30 Pro s pouzdrem s krystaly Swarovski, které je horkou novinkou na e-shopu. Těšit se mohou i na HUAWEI P20 lite, či Y6 prime 2018.