Eaton Tour 2019 s rekordní účastí

Cyklus přednášek na téma inteligentní jištění a ovládání pro konstruktéry, projektanty a elektrotechniky proběhl v osmi městech České republiky

Praha, 19. listopadu 2019: Eaton Tour 2019, tradiční cyklus přednášek, který společnost Eaton každoročně organizuje, proběhl v průběhu října a listopadu v osmi městech České republiky. 

Školení se setkala s rekordním zájmem a celkem se jich zúčastnilo více než 540 konstruktérů, projektantů a elektrotechniků. Účastníci nejvíce ocenili celkový výběr aktuálních témat, názorné ukázky a řešení z praxe a také celkové vybavení akce řadou užitečných, odborných materiálů. Hlavními tématy letošního Eaton Tour byly teorie jištění a selektivity, bezpečnost práce na elektrickém zařízení, nový digitální jistič NZM, nebo vybavení pro chytré domy a byty.

Velký ohlas měla také možnost konzultací se školiteli na místě a možnost vyzkoušet řešení a produkty v praktické části programu. Názorné ukázky a řešení z praxe, prezentovali odborníci jako Ing. František Štěpán, Bc. Jan Marek nebo Ing. Lukáš Matějíček Ph.D. Školitelé odpověděli na mnoho odborných dotazů, které se týkali nejen novinky v oblasti řídících relé s integrovaným ethernetovým rozhraním EasyE4, ale i digitálního jističe NZM.

Společnost Eaton organizuje v průběhu roku mnoho přednášek a školení pro odborníky na nejrůznější témata jako elektroinstalace, projektování instalace, srovnávání různých systémů ovládání a mnoho dalších. „Praktická školení pro odborníky považujeme za velmi důležitá, protože to je nejlepší způsob, jak ukázat kvalitu řešení, která naše společnost nabízí a také umožnit účastníkům, aby si je sami vyzkoušeli,“ řekl říká Ľuboš Reviľák, ředitel oddělení servisu, produktové podpory a marketingu pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Eaton. Na počátku roku chystá společnost Eaton nová školení na konfigurační software a ceník E-Config a software pro dimenzování na sítí Pavouk. Proto sledujte naše stránky Profiklub elektrotechniků, kde od prosince naleznete podrobné informace jak k oběma, tak i k další aktuálním školením pro rok 2020.

O společnosti

Společnost Eaton se zabývá řízením elektrické energie a její tržby za rok 2018 dosáhly 21,6 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 100 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách Eaton.com.