Společnost ADATA uvádí na trh tenký a přenosný externí SSD disk SC685

Praha, Česká republika – 21. listopadu 2019 – ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství s potěšením oznamuje, že na trh uvádí nový externí SSD disk ADATA SC685. Externí SSD disk ADATA SC685 je kompaktní, tenký, a patří mezi ty nejmenší na trhu. Přes svou kompaktní velikost má disk velkou kapacitu, přenos vašich dat a zálohování bude otázkou chvilky. 

Doporučená koncová cena:
SC685 250 GB – 1299 Kč, 500 GB – 1999 Kč, 1 TB – 3299 Kč 

To nejlepší z obou světů: kompaktní a rychlý
SC685 váží pouze 35 gramů a se svou tloušťkou 9,5 mm se může rovnat dnešním chytrým telefonům. Díky svému štíhlému tvaru, který připomíná platební kartu, se snadno vejde do zadní kapsy nebo tašky. Přes svůj přenosný a kompaktní vzhled je SC685 až 6,6× rychlejší než klasický externí pevný disk, což uživatelům umožňuje výjimečně rychlé přenosy a zálohování dat. Díky výkonu tohoto disku mohou uživatelé přenést 10 GB 4K film za pouhých 20 sekund. SC685 je nabízen v kapacitách 250 GB, 500 GB, 1 TB a 2 TB, aby uspokojil potřeby všech uživatelů. Ti mohou navíc používat svůj SC685 s ledovým klidem, jelikož se na něj vztahuje tříletá záruka.  

Skvělá použitelnost
SC685 využívá otočitelný konektor USB-C. Už se nemusíte obtěžovat tím, jestli je váš konektor správně otočený jako u tradičních USB. Nehádejte, zapojte jej napoprvé, pokaždé. Uživatelé se mohou připojit k systémům Windows, Mac OS a Android a jednoduše tak přesouvat obsah mezi zařízeními bez omezení. Ať už jej používáte pro práci nebo zábavu, SC685 vám vždy nabídne jednoduchou konektivitu. Uživatelé jej mohou používat také ve spojení s herními konzolemi pro rychlejší načítání.

Přesná dostupnost ADATA SC685 SSD se může v jednotlivých oblastech lišit. Chcete-li se dozvědět více o dostupnosti a cenách na konkrétních trzích, obraťte se, prosím, na nejbližší zastoupení nebo prodejce ADATA, které lze nalézt na adrese www.adata.com.   

O společnosti ADATA – Inovujeme budoucnost

Společnost ADATA Technology je druhým největším prodejcem paměťových modulů DRAM na světě, patří mezi dvacet nejvýznamnějších mezinárodních značek pocházejících z Tchaj-wanu a drží více než pět set patentů souvisejících s paměťmi. Mezi hlavní produktové řady společnosti ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Produkty společnosti ADATA získaly díky svému zaměření na inovace, kvalitu a výkon mezinárodní uznání a ocenění včetně cen iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. Maskotem značky ADATA je kolibřík, který vyjadřuje hbitost společnosti a její schopnost inovovat a zlepšovat životy lidí prostřednictvím technologie. Další informace naleznete na adrese www.adata.com.