Black Friday v podání Bose – jeden z nejlepších soundbarů historie

Společnost Bose připravila pro evropské zákazníky akci Black Friday. Během ní se na náš trh vrátí na čtyři dny do prodeje jeden z nejlepších soundbarů pro prostorový filmový zvuk a přehrávání i steraming hudby z populárních hudebních služeb za mimořádně atraktivní cenu.

Praha, 26. listopadu 2018 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, oznamuje, že od pátku 29. listopadu do pondělí 2. prosince bude v Evropě probíhat akce Black Friday, do které je u nás letos zařazen jeden výjimečný produkt v omezeném množství – soundbar SoundTouch 300. Nabídka za akční cenu platí pouze během uvedených dnů. 

Soundbar Bose SoundTouch 300 s možností streamingu hudby 

Na Black Friday se letos na trh vrací jeden z nejlepších soundbarů historie. Zásadně rozšiřuje zvukové možnosti televizoru, v obývacím pokoji může zastat funkci kompletního audio systému a snadno ho bezdrátově propojíte s ostatními přístroji SoundTouch v domácnosti. Pověst společnosti Bose, která dokáže z malých reproduktorových sestav vykouzlit neskutečně velký zvuk, demonstruje při rozměrech 97,8 x 10,8 x 5,7 cm jeho zvukový projev s hlubokými a dynamickými basy při všech úrovních hlasitosti. Dialogy ve filmech se stanou srozumitelnějšími a jakýkoli hudební doprovod či reprodukce posluchače nadchne. Přesto, že je tento soundbar umístěn u televizoru, dokáže díky speciálním reproduktorům a odrazům zvuku od stěn vyvolat při sledování filmů silný prostorový stereo efekt. K tomu, aby se zvuk přizpůsobil každému prostoru, slouží automatická kalibrace ADAPTiQ®, která upraví reprodukci různě velkým a členitým pokojům. Po připojení k domácí WiFi síti se možnosti využití rozšíří téměř neomezeně. SoundTouch 300 má totiž vestavěnu přímou podporu populárních streamovacích služeb a umí přehrávat hudbu z internetových zdrojů, jako například Spotify, Deezer, iTunes či nespočetného množství internetových rádií. Volba hudby probíhá prostřednictvím aplikace pro smartphony. Pro ještě větší zážitek při sledování filmů lze soundbar SoundTouch 300 dále rozšířit o jeden z bezdrátových subwooferů Bass Module 500 nebo 700 a také o bezdrátové zadní reproduktory Surround Speakers či Surround Speakers 700.

Cena soundbaru SoundTouch 300 v rámci BlackFriday od 29.11. do 2.12.: 14 990 Kč


Více obrázků v tiskovém rozlišení najdete ke stažení zde

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.