Nová moto e6 play je od 28.11. dostupná v České republice

Praha, 27. listopadu 2019 – Společnost Lenovo prostřednictvím své dceřiné společnosti Motorola Mobility oznámila, že nedávno uvedená moto e6 play bude dostupná od 28.11.2019.

moto e6 play poskytuje rychlý a bezpečný přístup díky čtečce otisků prstů umístěné na zadní straně telefonu a vestavěné technologii odemykání obličeje. Obsahuje 32 GB vestavěného úložného prostoru a dalších 256 GB v rámci slotu na microSD kartu

Jelikož kamera a baterie jsou vždy na prvním místě, moto e6 play přichází s 13-megapixelovou zadní kamerou a 3,000 mAh baterií takže uživatelé získají dlouhotrvající výdrž na jedno nabití. 

Zařízení také přichází s 5.5″ HD + Max Vision displejem a v poutavých, barevných provedeních, Steel Black a Ocean Blue, které doplňují tento elegantní design.

moto e6 play bude dostupná za cenu 2590 Kč. 

Více informací a úplný seznam specifikací pro každý telefon najdete na motorola.com. 

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 45 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500 a globální technologický lídr při řízení inteligentní transformace prostřednictvím inteligentních zařízení a infrastruktury, které vytvářejí nejlepší uživatelské prostředí. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejširších portfolií spojených produktů, včetně smartphonů (Motorola), (Motorola), tabletů, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a také pracovních stanic, AR / VR zařízení a smart home / office řešení. Řešení Lenovo data center (ThinkSystem, ThinkAgile) vytvářejí kapacitu a výpočetní sílu pro připojení, které mění podnikání a společnost. Společnost Lenovo pracuje na tom, aby v každém podnítila jinakost a vybudovala inteligentní budoucnost, kde všichni prosperují. Sledujte nás na LinkedInuFacebooku, TwitteruInstagramuWeibu, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu, nebo navštivte naši webstránku na http://www.lenovo.com/