Vánoce přicházejí s předstihem: Netatmo v rámci Black Friday nabízí 25% slevu na svá zařízení pro chytrou domácnost

Praha, 28. listopadu 2019 – Společnost Netatmo, lídr na trhu zařízení pro chytrou domácnost, která vytváří krásná inteligentní řešení pro bezpečnější a pohodlnější domov, nabídne v rámci Black Friday na svém e-shopu slevu 25 % na veškerý sortiment. Akce platí od čtvrtka 28. listopadu do pondělí 2. prosince. Speciální nabídky budou dostupné také na alza.cz, czc.cz, smarty.cz a istyle.cz

Sleva 25 % se týká široké nabídky Netatmo produktů:

A konečně Inteligentní bezpečnostní systém s kamerou, který zahrnuje Inteligentní interiérovou kameru, Inteligentní interiérovou sirénu a Inteligentní snímače pro detekci otevřených oken a dveří, bude dostupný za 8999,99 Kč namísto 10599,97 Kč.

Prodej Netatmo v rámci Black Friday probíhá od čtvrtka 28. listopadu do pondělí 2. prosince 2019 na stránkách www.netatmo.cz a na stránkách dodavatelů. Nabídku nelze kombinovat s jinými slevami nebo stávajícími akcemi.

O společnosti Netatmo

Společnost Netatmo se specializuje na chytrou elektroniku. Vyvíjí intuitivní a designovou spotřební elektroniku, která uživatelům nabízí bezpečnější, zdravější a pohodlnější domov. Chytrá řešení přináší i do privátní sféry. Svého cíle dosahuje Netatmo dodržováním čtyř závazků, které tvoří DNA společnosti.

  • Současný design: žádná zastarávání
  • Soukromí: garantujeme ochranu dat
  • Užitečnost a spolehlivost: naše produkty usnadňují život
  • Ohleduplná upozornění: oznámení posíláme jen když je to opravdu důležité

Od roku 2012 uvedla společnost Netatmo na trh třináct zařízení a příslušenství, které splňují hlavní požadavky chytré domácnosti. Nabízí různá řešení pro automatizaci domova a usnadňuje život od svého prvního produktu v roce 2012 po současnost.

Ve spolupráci s předními značkami ve stavebnictví rozvíjí Netatmo možnosti integrace inovativního řízení chytré domácnosti do infrastruktury obytných domů. Díky této strategii Netatmo přináší do bydlení nové zážitky a jednoduchost.

Netatmo, stejný domov, jen chytřejší.