Až letos budete psát Ježíškovi, určitě nezapomeňte na záložní LTE router

Praha, 5. prosince 2019 – Spolehlivé širokopásmové připojení je základem toho, aby si celá rodina užila spokojené a klidné Vánoce a konec roku. A proto, jak píše Luke Harley, manažer pro rozvoj trhu spotřebitelských produktů a LTE v regionu EMEA, raději neponechávejte nic náhodě a určitě Ježíškovi napište o záložní LTE router

Výpadek připojení k internetu není nikdy příjemný. Obzvláště bolestivý pak bývá v období Vánoc a konce roku, kdy všichni trávíme ještě více času online, např. hledáním ideálních dárků v eshopech, chatováním a videohovory se starými kamarády a rodinou, sledováním nabídky místních restaurací nebo třeba nákupem vstupenek do kina či divadla.

Navíc platí, že od připojení k internetu se dnes mnohem více než dříve odvíjí také naše domácí zábava, protože většina lidí dnes internet používá mimo jiné ke streamování hudby nebo sledování TV stanic. A zapomínat nesmíme ani na to, že každý dnes chce být nepřetržitě online. Z toho vyplývá, že když se na svátky všichni sejdou doma, pro vaši WiFi nastává období maximálního vytížení.

Správná volba 

Fungování všech výše uvedených služeb závisí na jedné věci – širokopásmovém připojení. Svátky a konec roku jsou přesně tím obdobím, kdy se nefunkční připojení k internetu rovná katastrofě. A proto je vhodné se spolehnout na bezdrátový router LTE3301-PLUS 4G LTE-A pro vnitřní použití od společnosti Zyxel, který poskytuje nepřetržitou a bezproblémovou konektivitu, pokud by z jakéhokoli důvodu selhalo vaše širokopásmové připojení.

Zůstaňte připojeni

Určitě nezapomínejte ani na to, že konec roku je po celé Evropě doprovázen zhoršenými klimatickými podmínkami, které s sebou přinášejí i zvýšené riziko výpadku sítě. 

Pokud chcete mít jistotu, že v pohodě zvládnete veškeré nakupování na internetu, spojíte se s rodinou a přáteli a pustíte si oblíbenou hudbu, film nebo televizní show, pak na první místo svého seznamu pro Ježíška určitě napište router LTE3301-PLUS 4G LTE-A pro vnitřní použití.

O společnosti Zyxel 

Společnost Zyxel připojuje svět k internetu již 30 let, vždy s důrazem na inovace, zákazníka a kvalitu služeb. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

působnost ve 150 zemích celého světa,

1 500 oddaných zaměstnanců,

700 000 organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a uspokojovat potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Zyxel, Your Networking Ally.