Návrat legendy – Bose SoundLink Mini II ve speciální edici zpět na trhu

Když z trhu zmizel legendární reproduktor Bose SoundLink Mini II ve tvaru malé cihličky, mnoho uživatelů litovalo, že si ho nestihlo pořídit. Nyní se vrací v limitované sérii SoundLink Mini II Special Edition. Oproti původnímu provedení je vyveden v nových odstínech černé a stříbrné barvy, používá moderní nabíjecí konektor USB-C a jeho baterie má o 20 % vyšší kapacitu.

Praha, 10. prosince 2018 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, oznamuje návrat legendárního reproduktoru Bose SoundLink Mini II v provedení Special Edition. 

První generace SoundLink Mini byla uvedena na světový trh v říjnu roku 2013. Jeho zvukové vlastnosti se téměř okamžitě staly měřítkem pro kvalitu hudební reprodukce v kategorii přenosných reproduktorů a nezaměnitelný design se stal mezi příznivci přenosných reproduktorů ikonou. Během následujících let se díky poměru velikosti přístroje a kvality reprodukce dostal do povědomí většiny aktivně žijících uživatelů a stal se nejprodávanějším Bluetooth reproduktorem na světě. Jen v České republice si ho koupilo více než 30 000 zákazníků. Bose SoundLink Mini získal mnoho ocenění v individuálních recenzích i srovnávacích testech po celém světě. 

V říjnu roku 2017 bylo oznámeno ukončení jeho výroby a mnoho zájemců, kteří plánovali jeho pořízení, litovalo. Nyní se legenda vrací. Na trh přichází SoundLink Mini II Special Edition. Od svého původního vzoru se liší novými unikátními odstíny černé a stříbrné barvy, je vybaven moderním dobíjecím konektorem USB-C a jeho vestavěná baterie má navýšenou kapacitu o 20 %. Díky tomu vydrží na jedno nabití hlasitě hrát až 12 hodin. Tato speciální edice není vybavena nabíjecí zíkladnou, dobíjení probíhá výhradně zmíněným konektorem.

SoundLink Mini II Special Edition bude od poloviny prosince k dostání v upravené černé a stříbrné barvě za doporučenou koncovou cenu 4 190 Kč.

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.