ADATA uvádí vysokokapacitní moduly XPG Hunter DDR4

Modely U-DIMM a SO-DIMM pro hráče a přetaktovávače do stolních počítačů, notebooků a dalších

Praha, Česká republika – 17. prosince 2019 – ADATA® Technology (tchajwanská burza: 3260.TWO), přední výrobce vysokokapacitních modulů DRAM, výrobků NAND Flash a mobilního příslušenství, dnes oznámila uvedení paměťového modulu XPG Hunter DDR4. XPG Hunter je určený PC nadšencům a hráčům a nabízí všechny výhody DDR4 s vysokým výkonem a účinností. Podporuje XMP 2.0 pro snadné přetaktování a nabízí výbornou stabilitu, takže je ideální pro ty, kdo požadují vysoký výkon – od hraní her po srovnávání konkurenčních výrobků. Dodává se ve variantách U-DIMM a SO-DIMM, aby byli spokojeni uživatelé stolních PC i notebooků. 

To nejlepší ze všeho – rychlost, vysoká kapacita, vysoká kvalita
Moduly XPG Hunter jsou osazeny vysoce kvalitními čipy podle přísného výběru. Jsou vybaveny nejkvalitnějšími deskami plošných spojů a prošly náročnými zkouškami spolehlivosti a kompatibility, aby byla zajištěna dlouhá životnost a vysoká odolnost, které jsou klíčovými vlastnostmi pro přetaktování, hraní her a extrémní srovnávání. Tyto moduly poskytují vysokou rychlost až 3 200 MHz a dodávají se ve velikostech 4 GB, 8 GB, 16 GB nebo 32 GB, aby splňovaly požadavky různých zájemců a rozpočtů.

Dostupné přetaktování s XMP 2.0
XPG Hunter je plně kompatibilní s XMP 2.0, takže přetaktování při instalaci na počítačích, které rovněž podporují XMP 2.0, bude velice snadné. Podpora XMP 2.0 znamená, že uživatelé mají více způsobů pro přetaktování paměti, včetně možnosti provést přetaktování přímo z operačního systému namísto složitějších nastavení v BIOS.

Přesná dostupnost XPG Hunter se může v jednotlivých regionech lišit. Dostupnost a ceny na konkrétních trzích zjistíte ve své nejbližší pobočce ADATA nebo u prodejce XPG na www.XPG.com.   

###

O XPG – Xtreme Performance Gear (extrémně výkonná výbava)

XPG vytvořila společnost ADATA s cílem nabízet vysoce výkonné produkty hráčům, profesionálům ze světa e-sportu a technickým nadšencům. XPG vyvíjí produkty, které pomáhají uživatelům v dosahování vysokých výkonů, a proto úzce spolupracuje s komunitou hráčů a e-sportu, aby získala přehled o skutečných potřebách uživatelů a začlenila je do svého hardwaru. Kromě testování výkonu prochází všechny výrobky XPG rigorózní zkušební metodikou ADATA A+, což zajišťuje nejvyšší standardy stability a spolehlivosti. Nejenže se výrobky XPG pyšní spolehlivou funkčností a vysokou odolností, ale vynikají i naprosto úchvatným designem, za který si vysloužily prestižní mezinárodní ocenění jako například japonskou cenu Good Design Award. XPG zprostředkovává extrémní zážitky z hraní a pomáhá učinit každý okamžik vzrušujícím.