World of Tanks Blitz se chystá na oslavy

Užijte si skvělé prázdninové dárky a zúčastněte se speciální herní akce s fantastickými odměnami včetně Tier X VK 90.01 (P)

19. prosince, 2019 — S blížícími se svátky, World of Tanks Blitz dostává své hráče do nálady návštěvou slavnostní dílny Chris Dev, která má pro každého něco. Muž v pozadí této akce vytvořil výzvu v 15 etapách, ve které se nachází hora velkých odměn, včetně velké ceny: Tier X VK 90.01 (P) a speciální kamufláže právě pro toto monstrum.

Na cestě k tomuto německému těžkému tanku se hráči potkají s Pz. V / IV, německým středním tankem a speciální herní měnou, kterou lze použít k otřesení tajuplnou sněhovou koulí a získat tak hezké odměny. Kromě toho mohou hráči každý den chytit tři různé truhly od Chrise, které jsou plné až po okraj s výběrem dobrot včetně Premium, Credits, Camos a mnoha dalších.

Tankisté mohou maximalizovat svůj slavnostní výnos hraním her v internetovém prohlížeči, které vyvinul sám Chris. Najděte cestu ven z osmibitového labyrintu, sbírejte truhly a další cenné předměty ve hře a projděte všechny výzvy, abyste získali speciálního avatara.

Zatímco patnáctiúrovňová výzva je pro ty, kteří mají vozidla třídy V nebo vyšší, každý hráč dostane na svátky něco zvláštního. Konečně, je čas na rozdávání dárků. Náš Santa Claus Chris, připravil slavnostní punčochy pro každého, ať už byli zlobiví nebo hodní. Každý hráč, který se přihlásí mezi 23. prosincem 2019 a 12. lednem 2020, dostane BT-SV, lesklý sovětský lehký tank Tier III, slot pro garáže, který jej pojme, jedinečný novoroční camo a 200 020 kreditů.