ISE 2020 – Panasonic představuje svou platformu IP/IT pro budoucí propojení projekce, displeje a kamery

Wiesbaden, Německo. 7. ledna 2019– Společnost Panasonic na výstavě ISE 2020 celému audiovizuálnímu světu představí budoucnost řešení typu „glass-to-glass“. Díky doplnění posledního chybějícího článku platformy IP/IT společnost Panasonic předvede, jak může zjednodušit a nabídnout kompletní řešení spojení produkce obsahu od zachycení a mixáž až po distribuci a zobrazení. Propojení technologie AV a IP se představí v eSports Aréně společnosti Panasonic spolu s dalšími fantastickými zážitky. Panasonic také představí řadu nových technologií, včetně nového kompaktního a lehkého laserového projektoru o 30 000 lumenech.

Aréna eSports
Protože eSports je nejrychleji rostoucím odvětvím v AV průmyslu, společnost Panasonic vytváří vlastní eSports arénu. Tato aréna kombinuje nejnovější živou zábavu a průmyslové inovace společnosti Panasonic, jako je platforma IP/IT, kamera 8K ROI, velkoformátové displeje a přepínač 4K s výkonnými 4K laserovými projektory, například nejlehčí a nejkompaktnější 4K laserový projektor se světelným tokem 50 000 lumenů na světě. Návštěvníci budou mít možnost vidět nový super kompaktní projektor se svítivostí 30 000 lm.

Digitální muzeum
Pomocí projekce na zeď a podlahu přináší Panasonic skutečně hluboký a nezapomenutelný zážitek ve formě interaktivní digitální muzejní výstavy v reálném čase. Atrakce bude vytvořena kombinací špičkových 4K displejů a laserových projektorů Panasonic s prvním objektivem na světě s nulovým ofsetem pro krátkou projekční vzdálenost, zoomem a posunem objektivu.

Inovativní unifikovaná AV řešení
Vstupte do technologického světa Panasonic a prozkoumejte všechny možnosti jeho unifikovaných AV řešení. S komplexní řadou projektorů, objektivů a profesionálních displejů se návštěvníci dozví, jak může Panasonic pomoci snížit celkové náklady na vlastnictví a podpořit inovaci při tvorbě podmanivých zážitků koncových uživatelů v jakémkoli prostředí.

Aktivní učení
Ve své výukové místnosti společnost Panasonic předvede, jak nejnovější vizuální technologie a technologie ProAV mohou vylepšit učení a interakce na dálku a umožnit tak pedagogům vybudovat aktivní vzdělávací prostředí zaměřené na studenty. Studenti mohou pomocí interaktivních displejů pracovat v malých skupinách a potom sdílet výsledky ve větším zobrazení pomocí projekce.

Obchodní spolupráce
V interaktivních konferenčních místnostech budoucnosti si mohou účastníci sami vyzkoušet širokou škálu řešení spolupráce nabízených společností Panasonic. Prezentace zahrnuje bezdrátové prezentační systémy a exkluzivní zobrazovací řešení typu All-in-One i nákladově efektivní způsoby vytváření, nahrávání a sdílení obsahu.

„Návštěvníci, kteří se zúčastní akcí Panasonic, uvidí úchvatné možnosti našich integrovaných AV řešení v různých odvětvích podnikání a výukových a zábavních prostorách a získají inspiraci k jejich využití ve svém vlastním životě,“ uvedl Hartmut Kulessa, marketingový manažer společnosti Panasonic Business pro Evropu.

Expozici společnosti Panasonic najdete na stánku 1-H20 v hale 1 v RAI centru v Amsterdamu od 11. do 14. února 2020. 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.

 

  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení. 

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné. 
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global.