Značka XPG představuje na veletrhu CES 2020 širokou sestavu prototypů PCIe SSD disků čtvrté generace

Praha, Česká republika – 8. ledna 2020 – Společnost ADATA Technology, přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů a produktů využívajících NAND Flash, v současné době vystavuje na veletrhu CES 2020 prototypy nových PCIe SSD disků čtvrté generace. Výstava společnosti ADATA probíhá v resortu Venetian Las Vegas, Titian 2206, od 7. do 10. ledna. Tři prototypy SSD disků, známé jako projekty SAGE, INDIGO a PEARL, jasně dokazují odhodlání značky XPG nabídnout kompletní řadu SSD nové generace, které by dokázaly uspokojit náročné potřeby i rozpočty různých spotřebitelů a segmentů.  

Tyto SSD se vyznačují neuvěřitelným výkonem, kdy dosahují rychlosti čtení až 7000 MB za sekundu a rychlosti zápisu až 6 000 MB za sekundu. Podporují také NVMe 1.4 a nejnovější platformu společnosti AMD, což z nich děla ideální disky pro hráče her, tvůrce a 5G aplikace. A co víc, tyto SSD jsou vyráběny pomocí nejmodernějších nanolitografických technologií, jež umožňující vyrábět energeticky účinnější SSD, které generují méně tepla. Značka XPG se chystá svou novou sestavu PCIe SSD disků čtvrté generace uvést na trh v první polovině roku 2020.  

Navštivte značku XPG na veletrhu CES od 7. do 10. ledna 2020 v resortu Venetian, Titian 2206. Chcete-li si naplánovat prohlídku stánku XPG, kontaktujte svého místního zástupce značky XPG.  

###

O značce XPG – Xtreme Performance Gear

Značku XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) založila společnost ADATA s cílem nabízet vysoce výkonné produkty hráčům, profesionálním e-sportovcům a technickým nadšencům. Zavázali jsme se vyvíjet produkty, které budou nabízet extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou hráčů a e-sportovců, kteří nám pomáhají získat přehled o skutečných potřebách uživatelů. Nabízíme kompletní škálu produktů od komponentů, přes doplňky až po celá zařízení. Všechny naše produkty vyrábíme s důrazem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Naše produkty mají také naprosto úchvatný design, který nám přinesl již několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou například iF Design nebo Good Design. Kromě výroby prestižních produktů hrajeme aktivní roli také při sponzorování a podpoře e-sport akcí a týmů po celém světě, abychom dovolili co nejvíce lidem okusit extrémní herní zážitky na nejvyšší úrovni.