Společnost HP představuje nový konvertibilní notebook cílící na rozvíjející se podniky a vzdělávací instituce

Společnost HP představila nový konvertibilní notebook určený pro rozvíjející se podniky a vzdělávací instituce – HP ProBook x360 435 G7.

Malé a střední podniky ocení výkonný a stylový notebook, jenž poskytuje vše, co je zapotřebí k práci v kanceláři i mimo ni – od vysokého výkonu až po zabezpečení na podnikové úrovni. Téměř 80 % personalistů a manažerů působících ve firmách uvádí, že největší překážkou, s níž se při práci se zaměstnanci potýkají, jsou zastaralé systémy a technologie.Pokud se týká bezpečnosti, 20 % malých a středních podniků uvedlo, že byly nuceny bezprostředně po kybernetickém útoku, jenž je zasáhl, přerušit obchodní činnost.2 Podobně také studenti a vyučující požadují notebooky, které se dokáží přizpůsobit měnícím se formám vzdělávání, a to na akademické půdě i mimo ni.

HP ProBook x360 435 G7, dodávaný se systémem Windows 10 Pro a vybavený nejnovějšími mobilními procesory řady AMD Ryzen™ 4000, poskytuje v univerzálním 360stupňovém designu výkon, bezpečnost i odolnost, jakou rozvíjející se podniky i vzdělávací instituce požadují. Toto ultratenké zařízení je zkonstruováno s ohledem na maximální odolnost a výdrž, k čemuž přispívá rám klávesnice a víko z eloxovaného hliníku a další technické parametry, díky nimž přístroj úspěšně absolvoval 19 různých testů dle vojenských standardů 810G3, včetně testu odolnosti vůči pádu. S pomocí volitelného pera HP Pro Pen4 můžete rychle proměňovat myšlenky v činy a prostřednictvím jediného kabelu podporujícího dokování přes USB-C™ můžete snadno pokračovat v práci u stolu.

Nové funkce notebooku ProBook x360 435:

  • Vysoký výpočetní výkon. Dle vlastního výběru k dispozici s nejnovějšími procesory AMD Ryzen™ s vynikajícím grafickým výkonem, který umožní zvládat náročné dny i práci na více projektech současně. Pomocí nabíječky HP Fast Charge lze nabít baterii notebooku na 50 % za pouhých 30 minut, aniž by to mělo negativní vliv na dobíjecí cyklus baterie.5
  • Vícevrstvá ochrana včetně zabezpečení na úrovni OS, pod ní i nad ní. Vylepšení díky vestavěným funkcím zabezpečení a ochrany soukromí od BIOSu výše. Před útoky na firmware vás ochrání samoopravitelný BIOS HP Sure Start pro AMD.6 Nástroj HP Sure Sense7 identifikuje a izoluje dosud neznámé útoky a zabrání napadení ještě předtím, než k němu dojde. Před slídivými zraky kolemjdoucích vás ochrání volitelný filtr HP Sure View Gen38 a objektiv kamery pro klid vaší duše zablokuje vestavěná funkce HP Privacy Camera.
  • Rychlý bezdrátový přenos. Technologie HP Extended Range Wireless LAN9, která umožňuje přenos na větší vzdálenosti od vysílacího bodu a vysokou datovou propustnost na kratší vzdálenosti, dokáže pokrýt větší plochu a zlepšuje konektivitu v sítích Wi-Fi®. Pomocí volitelného routeru splňujícího standard Wi-Fi 6, dosahující gigabitových rychlostí, získáte rychlé a spolehlivé připojení v prostředí hustě obsazeném bezdrátovými sítěmi.10,11,12

Dostupnost:

  • Notebook HP ProBook x360 435 G7 by měl být v České republice dostupný od května. Cena bude oznámena před tímto termínem.

1 Workforce Institute při společnosti Kronos, „Work/life Balance Tops Higher Wages When Creating Engaged SMB Employees“ (Rovnováha mezi profesním a osobním životem je v MSP pro získání angažovaných zaměstnanců důležitější než vyšší mzdy), červenec 2016

2 Osterman Research, průzkum zadaný společností Malwarebytes „Second Annual State of Ransomware Report: US Survey Results“ (Druhá výroční zpráva o stavu ransomwaru: výsledky průzkumu v USA) červenec 2017

3 Testy dle standardů MIL-STD-810G se provádějí u vybraných výrobků značky HP. Účelem testování není prokázat splnění požadavků kladených na dodávky americkému Ministerstvu obrany ani způsobilost zařízení k vojenskému použití. Výsledky testů nezaručují budoucí chování výrobku za podmínek použitých při testu. Pro získání záruky na neúmyslné poškození nebo poškození za uvedených testovacích podmínek je nutné zakoupit volitelnou službu HP Care Pack poskytující záruky na neúmyslné poškození.

4 V prodeji samostatně nebo jako volitelná funkce.

Baterie se nabije až na 50 % své kapacity během 30 minut, je-li systém vypnutý nebo v pohotovostním režimu a je-li napájen z adaptéru dodávaného s notebookem. Jakmile dosáhne nabití baterie 50 % kapacity, rychlost nabíjení se vrátí do normálu. Vzhledem k toleranci systému se může doba nabíjení lišit o +/-10 %.

6 HP Sure Start pro AMD je k dispozici u vybraných počítačů HP s procesory AMD. Dostupnost viz specifikace produktu.

7 HP Sure Sense vyžaduje Windows 10. Dostupnost viz specifikace produktu.

8 Obrazovkový filtr pro integrovanou ochranu soukromí HP Sure View Gen3 je volitelná funkce, která musí být nakonfigurována při nákupu a je navržena tak, aby fungovala v orientaci na šířku.

9 Na základě interního testování ve srovnání s předchozí generací produktu vybavenou bezdrátovým LAN modulem 802.11ac.

10 Prodává se samostatně nebo jako volitelná funkce.

11 Předpokládá existenci bezdrátového přístupového bodu a připojení k internetu, které jsou poskytovány samostatně. Dostupnost veřejných bezdrátových přístupových bodů je omezená. Wi-Fi 6 je zpětně kompatibilní s předchozími specifikacemi 802.11. Specifikace pro Wi-Fi 6 (802.11ax) jsou v předběžné pracovní verzi a nejsou konečné. Pokud se budou konečné specifikace lišit od navrhovaných, může to ovlivnit schopnost notebooku komunikovat s dalšími zařízeními splňujícími normu 802.11ax. K dispozici pouze v zemích, kde je podporována technologie 802.11ax.
12 Wi-Fi® podporující gigabitové rychlosti je možné dosáhnout pomocí technologie Wi-Fi 6 (802.11ax) při přenosu souborů mezi dvěma zařízeními připojenými k témuž routeru. Vyžaduje bezdrátový router podporující kanály se šířkou 160 MHz, který se prodává samostatně.

Tagged