Bolt nyní umožňuje přidat více zastávek do jedné jízdy

Přední evropská přepravní platforma Bolt představila ve své aplikaci novou funkcionalitu, která cestujícím umožňuje přidávat více zastávek do jednotlivých jízd.

2019-12-12 16_42_47-Bolt _ Města

Možnost přidávat další zastávky budou mít cestující, kteří si stáhnou poslední verzi aplikace. Uživatelé, kteří se budou chtít nechat odvézt na konkrétní místo, uvidí na pravé straně prostoru pro zadání adresy symbol “+”. Poté, co na něj kliknou, budou moci vytvořit další zastávku na jejich cestě. V jedné jízdě mohou být až tři zastávky. Třetí z nich představuje konečný cíl cesty.

Díky této nové funkcionalitě mohou cestující vidět dopředu cenu za jízdu s několika zastávkami. Jakmile jízda začne, řidič uvidí na mapě v aplikaci Bolt celou trasu včetně všech zastávek.

Tuto novou funkcionalitu budou moci začít postupně využívat všichni cestující s chytrými telefony, které jsou vybaveny operačními systémy Android nebo iOS.

O Boltu

Aplikace Bolt, dříve známá jako Taxify, je přední evropská přepravní platforma, která se snaží o to, aby doprava ve městě byla jednodušší, rychlejší a spolehlivější.

Byla založena v roce 2013 Markusem Villigem. Je jednou z nejrychleji rostoucích přepravních platforem v Evropě a Africe. Investovaly do ní společnosti jako Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladatel společnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má více než 30 milionů uživatelů ve více než 35 zemích po celém světě.

Více informací zjistíte na www.bolt.eu.