Tvořit e-shop s dálničními známkami přijdou desítky lidí. Akce je plně obsazena.

Hackathon #ZNAMKAMARADA již tento víkend. Nejpozději v pondělí 27. ledna 2020 chtějí tvůrci e-shopu předat státu funkční řešení.


Praha 23. ledna 2020 – E-shop s dálničními známkami začne vznikat tento pátek v 18:00 v pražských Holešovicích. Výzva podnikatele Tomáše Vondráčka z pátku 17. ledna 2020, kterou zveřejnil na svém profesním LinkedIn profilu, o absurditě zakázky za 401 milionů vyvolala zájem stovek lidí, kteří potvrdili svou účast. 

„Máme dokončeno zázemí pro ty, kteří nás v pražských Holešovicích od pátku do neděle při dokončení e-shopu pro dálniční známky podpoří. Pomoc nám nabídlo nám pomoc přes 300 lidí. Vzhledem k tomu, že máme stav naplněný museli jsme s lítostí a díky další zájemce odmítnout. Přípravy na tento víkend, tedy hackathon #ZNAMKAMARADA, jsou v plném proudu. Od pátku 24. 1. 2020 od 18:00 hodin až do neděle 26. 1. 2020 budeme v budově Visionary v Holešovicích pracovat na řešení. Děkuji všem, kdo se zapojují. Nyní jsme na kapacitním stropu. Další podporovatele nyní prosíme o strpení a pochopení. Ozveme se hned, jak pro ně budeme mít místo a část projektu pro zapojení.“

Tím to začalo… VEŘEJNÁ VÝZVA! Rozhodli jsme se, že příští víkend zorganizujeme veřejný hackathon a celý systém e-shopu na dálniční známky zdarma naprogramujeme, spustíme a v pondělí nabídneme státu za účasti médií! Chceme dokázat, jak absurdní je zadat zakázku za 401 milionů, když to pár schopných lidí dokáže udělat za víkend. Bude to drama! :)) Postupně budu sdílet více informací, až bude jasné, kde se registrovat a jak můžete pomoci. Tato zakázka musí být zlomová, ať už dopadne jakkoliv. Už nikdy se k našim společným penězům nikdo nesmí chovat tak, jak nyní předvádí stát!

HACKATHON #ZNAMKAMARADA

Registrace na hackathon: www.znamkamarada.cz

Aktuální dění sledujte na FB či IG: https://www.facebook.com/znamkamarada/, https://www.instagram.com/znamkamarada

Místo konání hackathonu: Actum, Plynární 10, Praha 7

Zahájení hackathonu: pátek 24. 1. 2020 v 18:00 h

Tomáš Vondráček (44), majitel české pobočky reklamní agentury WMC Grey a digitální agentury Actum. LinkedIn.