PanzerGlass představuje tvrzená skla pro chytré hodinky

Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiových skel a obalů, představuje zcela novou kategorii produktů – tvrzená skla pro chytré hodinky. 

PG_SMARTWATCH02.jpg

PRAHA, 28.ledna 2020 – Chytré hodinky se stávají stále atraktivnějšími, pokročilejšími a rozšířenějšími mezi běžnými zákazníky. Zároveň jsou ale i mnohem náchylnější na poškrábání a náhodné poškození než chytrý telefon. Stačí malé ťuknutí displeje hodinek o dveře, nebo o stůl a z chytrých hodinek se stane nefunkční zařízení, u kterého navíc oprava displeje znamená podobné náklady jako pořízení nového zařízení.

PanzerGlass tvrzená skla nabízejí několikanásobně vyšší ochranu displeje před rozbitím oproti ostatním sklům na trhu. Odolají tak poškrábáním nožem, klíči a dalšími ostrými kovovými předměty se kterými mohou při každodenním nošení přijít do styku. Vysoká odolnost je docílená tím, že skla jsou 0,4 mm silná a vyráběná náročným výrobním procesem.

Všechna skla mají lepidlo po celé ploše, čímž výrobce dosahuje perfektního padnutí na hodinky, ale i odolnosti vůči odlepení i při pobytu ve vodě. Aplikací skla na hodinky se nijak neomezuje funkčnost displeje a zůstává 100% citlivý.  Díky nejkvalitnějšímu lepidlu vše probíhá rychle, jednoduše a bez vzduchových bublin.

Na výběr jsou jak verze pro všechny generace Apple Watch, tak pro vybrané modely hodinek od značek Samsung, Suunto, Huawei, Polar a Garmin. Kompatibilitu s dalšími hodinkami od ostatních výrobců pak lze ověřit pomocí QR kódu, který se nachází na balení produktu.

Nová tvrzená skla PanzerGlass pro chytré hodinky jsou již v prodeji za cenu od 399 Kč v závislosti na vybraném modelu.

O společnosti PanzerGlass

Společnost PanzerGlass vznikla v roce 2013 v Dánsku. Od té doby byly po světě otevřeny pobočky v deseti zemích, což napomohlo k dostupnosti ochranných skel PanzerGlass™ napříč šesti kontinenty. PanzerGlass™ se svým širokým portfoliem nabízí ochranu pro různá zařízení, ať už jde o chytré telefony, tablety, notebooky i chytré hodinky.