Colliers International v České republice má novou ředitelku oddělení lidských zdrojů

PRAHA, 29. ledna 2020 – Česká pobočka společnosti Colliers International Czech Republic oznamuje jmenování Terezy Němcové jako nové ředitelky oddělení lidských zdrojů v souladu s plánem společnosti zaměstnat víc lidí a rozšířit svou stopu po celé České republice.

Tereza Němcová, která se připojila do Colliers International Czech Republic v listopadu 2019 jako personální ředitelka, má více než 20 let pracovních zkušeností v mezinárodních společnostech, z toho 13 let v oboru komerčních nemovitostí v oblasti řízení lidských zdrojů. 

Od roku 2007 do října 2019 Tereza pracovala pro Jones Lang LaSalle (JLL), kde získala cenné zkušenosti zejména v oblasti HR poradenství. Před nástupem do JLL strávila 8 let ve dvou farmaceutických společnostech – AstraZeneca a Boehringer Ingelheim.

„Těším se, že mi byla nabídnuta příležitost na užší spolupráci se všemi týmy Colliers v poskytování personálních řešení na podporu celé společnosti,“ komentuje Tereza Němcová.

„Srdečně vítám Terezu Němcovou v Colliers. Tereza je vynikající HR manažerka se skvělými zkušenostmi, které získala v různých mezinárodních společnostech, především v oblasti nemovitostí. S téměř zdvojnásobeným počtem zaměstnanců v Colliers Česká republika bylo kritické najít kvalifikovanou a zkušenou HR manažerku, která rozumí našemu podnikání, aby se ujistila, že všem kolegům nabízíme pracovní prostředí ušité na míru a snažíme se podporovat jejich potřeby v společném úsilí být všichni lepší v tom, co děláme, říká Tewfik Sabongui, ředitel společnosti Colliers International Czech Republic.

-Konec-

O skupině Colliers International

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI; TSX: CIG) je přední globální společnost nabízející poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí a investičního managementu. Působí
v 68 zemích světa a zaměstnává více než 14 000 odborníků. Colliers je nejrychleji rostoucí veřejně obchodovaná globální společnost zabývající se realitními službami a investičním managementem, přičemž její korporátní tržby v roce 2018 činily 2,8 mld. dolarů (3,3 mld. dolarů, včetně přidružených společností). Za vedení Colliers odpovídá více než 20 let tým zkušených expertů, který stakeholderům společnosti prokazatelně zajišťuje přes 40 % ročních výnosů. Prostřednictvím své platformy služeb pro management investic spravuje aktiva světově nejuznávanějších institucionálních realitních investorů v hodnotě více než 26 mld. dolarů.

Aktuality ze světa Colliers International najdete na webové adrese Colliers.com i našem Twitteru (@Colliers EMEA) nebo LinkedIn. Novinky pro Českou republiku najdete na našich českých stránkách Colliers.cz.