CTS TRADE IT pomáhá Slovenské spořitelně s on-line investicemi

Praha / Bratislava, 6. února 2020 – Společnost CTS TRADE IT úspěšně dokončila integraci systému CTS do nového internetového bankovnictví George Slovenské spořitelny. Její klienti tak mají možnost přímo kontrolovat a spravovat svá portfolia cenných papírů a investovat jednoduše a pohodlně z domova.

2020-02-06 15_19_21-Clever Trading Solution.png

Propojením systému CTS s internetovým bankovnictvím nové generace George, získávají klienti Slovenské spořitelny možnost sledovat a ovládat své investice přes uživatelsky přívětivé rozhraní internetového bankovnictví George. V současné době tak v reálném čase mohou zadávat pokyny k investicím do podílových fondů a zakládat investiční spořeni, též on-line sledovat stav zpracování svých pokynů a přehled uskutečněných investic.

„Jako největší digitální banka na Slovensku se snažíme svým klientům nabízet moderní služby a rozšiřování možností internetového bankovnictví a investovaní k nim bezesporu patří. Proto jsem hrdý na to, že jsme jako první banka na Slovensku přinesli klientům možnost investování přes internetovou  aplikaci, bez návštěvy pobočky. To by nebylo možné bez integrace systému CTS do našeho moderního bankovnictví George a bez profesionální spolupráce se společností CTS TRADE IT“, říká k nové funkcionalitě Milan Hain COO a člen představenstva Slovenské spořitelny.

Internetovou aplikaci George používá na Slovensku více než 800 tisíc uživatelů a Slovenská spořitelna je také největším poskytovatelem mobilního bankovnictví s vice, než 520 000 uživateli na Slovensku. Systém CTS, který nově pomáhá bance zprostředkovat pro své klienty investice v oblasti kapitálových trhů v prostředí internetové a v nejbližší době také mobilní aplikace, je ve Slovenské spořitelně provozován od roku 2010 a je součástí klíčových systémů banky. 

Každý projekt, který přináší inovaci našim zákazníkům, mne velmi těší. Tento o to víc, že výsledky naší společné práce ocení koncoví uživatelé, tedy klienti banky.  Být  součástí úspěšného příběhu, který se Slovenskou spořitelnou píšeme již desátým rokem, pro nás znamená velký závazek nepolevit ve vysoké kvalitě služeb, které zajišťujeme“, dodává Tomáš Gavlas CEO společnosti CTS TRADE IT.

O společnosti CTS TRADE IT

CTS TRADE IT a.s. poskytuje softwarová řešení, která pokrývají problematiku investičního bankovnictví. Denně je banky používají k zadávání transakcí za stamilióny korun. Mezi zákazníky se řadí významné středoevropské bankovní domy – Česká a Slovenská spořitelna (Erste Group), RaiffeisenBank CZ a RaiffeisenBank International (Raiffeisen Group), UnicreditBank Czech Republic and Slovakia, Československá obchodná banka a Citibank Europe plc, a další.

www.cts-tradeit.com