Rande v BB na Valentýna se speciální akcí pro páry

Praha, 7. 2. 2020 – I když je svátek zamilovaných, sv. Valentýn, původem americký, svoji popularitu našel i v naší zeměpisné šířce. Na jeho oblíbenost reaguje i řetězec Bageterie Boulevard, který spouští speciální zamilovanou akci pro páry. Oblíbený „besteller“ bageterie, pečené brambory Patatas, budou nabízeny v extra zdvojeném kornoutu pro dva, a navíc za zvýhodněnou cenu. Za speciální cenu bude i Box4Family ve verzi „sestav si sám“. K tomu pár dostane dárek v podobě poukazu na snídani 1+1 zdarma. Celá zamilovaná akce začne v pátek 7. 2. a potrvá do konce února. 

Svátek zamilovaných má spoustu příznivců každoročně i u nás, a i proto se Bageterie Boulevard rozhodla letos potěšit valentýnskou akcí ve svých restauracích. Pro brambory Patatas, které jsou velmi oblíbené nejen mezi teenagery, vytvořila zdvojené kornouty s motivem srdce, typickou grafikou bulváru a humornými texty. Dvojitá porce navíc nepotěší zákazníky jen svým designem, ale také cenou – namísto 78 Kč zaplatí 69 Kč. 

Na únorové rande však bageterie připravila i větším menu, a to Box pro dva, který obsahuje 8 kusů bagetek ve dvou libovolných příchutích a dvoje patatas s domácí tatarskou omáčkou. Tento Box bude řetězec nabízet za 199 Kč namísto standardních 269 Kč. Příjemným bonusem k tomuto menu je i takzvaný „bounce-back“ kupon, díky kterému je možné zajít si na snídani pro dva, kdy druhá snídaně bude zdarma. 

Akce na rande v BB platí do 29. února.  

Více se o Bageterii Boulevard a jejích novinkách se dozvíte na webu www.bb.cz.

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.