Naše stravenka navazuje spolupráci s Benefity a rozšiřuje akceptační síť o tisíce nových míst

Společnost Lidl stravenky zahájila spolupráci s firmou Benefity a těžit z toho mohou zaměstnavatelé i zaměstnanci. S jednou kartou se její držitelé budou moci nově stravovat, ale i ji využívat při  čerpání benefitů na více než 24 000 místech.

Naše stravenka přichází díky navázání spolupráce s firmou Benefity s novinkou na stravenkovém trhu –  je nově kartou, která propojuje stravenky i cafeterii s volnočasovými benefity, a která umožňuje využití v akceptační síti čítající více než 24 000 míst. Uživatelé s ní mohou nakupovat jídlo, nápoje nebo se s ní prokázat při čerpání benefitů u lékaře, fitness centru či v divadle.

„Cafeterie vzniká přesně podle potřeb klienta a je do ní možné zahrnout i interní benefity tak, aby zaměstnanci našli vše na jednom místě. Zaměstnavatelé pak mají k dispozici jedno kontaktní místo pro objednávky benefitů i stravenek, což jim umožňuje lepší přehled a šetří jejich čas,“ upřesňuje jednatel společnosti Lidl stravenky Vít Pravda. 

Zaměstnavatel si přitom může zvolit, zda svým zaměstnancům poskytne obě výhody, tedy benefity i stravenky, nebo zvolí například jen stravenky. Podle představ klienta je pak možné webové stránky cafeterie přizpůsobit i barvami a grafikou. Transakce stravenek a benefitů jsou zúčtovány samostatně na dvou různých účtech u oddělených poskytovatelů, pro držitele karty ani zaměstnavatele to však nehraje roli. Celý proces se navíc obejde bez zbytečné administrativy, je uživatelsky přívětivý a je možné jej implementovat v řádech dnů.

Spolupráce obou společností bude výhodná také pro koncové uživatele, tedy zaměstnance, kteří budou moci jednotlivé benefity vyhledávat i čerpat přímo ve své cafeterii a uživatelském účtu díky propojení obou systémů. „Přímo v něm zjistí zůstatek na kartě a zvolí benefit, o který mají zájem,“ dodává Vít Pravda. Kromě stávajícího uplatnění Naší stravenky v Lidlu, Kauflandu, restauracích a  kavárnách nebo při online nákupech s dovozem jídla, jako je například Dáme jídlo, se akceptační síť díky spolupráci s Benefity rozšíří o dalších více než 11 000 míst v kategorii benefity. Ty zahrnují služby v oblasti sportu, kultury, zdraví, ale i vzdělávání a rekreace.  

Pro Benefity tato spolupráce představuje další „benefit“. Našim klientům tak konečně můžeme poskytnout komplexní péči v oblasti nefinančního odměňování a ještě v rámci jedné karty a jednoho uživatelského prostředí,“ hodnotí počátek nové spolupráce statutární ředitel společnosti Benefity Filip Charvát a doplňuje: „Jsem si jistý, že tuto kombinaci ocení nejen naši stávající klienti, ale i zaměstnavatelé, kteří hledají právě takovéto řešení. Spolupráce s Naší stravenkou byla pro nás jasná volba, a to zejména díky společně nastaveným hodnotám v oblasti špičkového klientského přístupu.“ 

Rozhodne-li se zaměstnavatel, budou moci jeho zaměstnanci využívat hned někěkolik výhod spojených s jednou kartou: stravenky, volnočasové benefity a ještě bonusy v podobě slev od vybraných partnerů Naší stravenky  a partnerů slevového klubu Benefity. 

O společnosti Lidl stravenky v.o.s. 

Společnost Lidl stravenky patří stejně jako Lidl Česká republika a Kaufland Česká republika do německé maloobchodní skupiny Schwarz. Je poskytovatelem stravenek s názvem Naše stravenka, které jsou kromě restaurací akceptovány v síti maloobchodních prodejen Lidl a Kaufland. Veškeré informace pro zaměstnavatele i restaurační zařízení jsou k dispozici na webových stránkách www.nasestravenka.cz.

O společnosti Benefity, a.s.

Společnost Benefity, a.s. působí na trhu od roku 2003 s konceptem platformy pro čerpání zaměstnaneckých benefitů. Zaměstnavatelům nabízí program nefinančního odměňování a motivace zaměstnanců včetně on-line cafeterie pro čerpání zaměstnaneckých výhod. Více informací na www.benefity.cz