Televizory a sluchátka Philips získaly ocenění iF Design Awards 2020

Praha 12. února 2020 Společnost TP Vision, výrobce audio a video spotřební elektroniky Philips, oznámila zisk čtyř ocenění iF Design Awards. Design a kvalita zpracování jsou stěžejním bodem všech produktů značky Philips.

Mezi letošní vítěze patří nová high-endová televize Philips OLED855 a audiofilská sluchátka Fidelio X3. Obojí v decentním provedení, avšak s důrazem na špičkové materiály – kov, speciální tkaninu a kůži. Dalšími vítězi jsou monitor Philips 279C9 s rozlišením 4K a chytrý monitor TAW8805. Všechny čtyři produkty pocházejí z dílny specializovaného amsterdamského týmu zaměřeného na evropský design.

Ocenění iF Design Awards se udělují nejlepším designérským dílům již více než 67 let a vyjadřují uznání za mimořádné úspěchy v návrhářské sféře. Tato přední celosvětová designérská soutěž registruje každý rok více než 6 000 přihlášek od velkých i malých společností z téměř 70 zemí světa. Kritéria pro ocenění zahrnují míru inovace, formální kvalitu, funkčnost a ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

Rod White, ředitel designu společnosti TP Vision, k ocenění říká: „Klíčovým faktorem, jímž se naše produkty odlišují od konkurence, je to nejlepšího z evropského designu. Vnímáme, jak zákazníci používají naše výrobky a radost z pořízení produktu hraje stejně důležitou roli jako jeho kvalita. Specializovaný designérský tým v Evropě představuje zásadní prvek pro celkový zákaznický dojem.“  

Philips OLED855

Společnost Philips neustále nastavuje vyšší kritéria kvality televizního obrazu i zvuku. Nejnovější přístroj OLED855 si klade za cíl zprostředkovávat dokonalý obraz v sebevědomém a elegantním provedení. K výrobě televizoru OLED855 byly použity prvotřídní materiály s povrchovou úpravou, která přináší pocit exkluzivity. Ruku v ruce s tím jdou čisté designové linie vhodné pro moderní domácnosti. 

Model Philips OLED855 zaručuje mimořádnou podívanou i díky působivé třístranné technologii Ambilight. 

Philips Fidelio X3

Sluchátka Philips Fidelio X3 nabízejí špičkový nekompromisní stereofonní přednes.

X3 jsou jedinečná zvukovou kvalitou i vzhledem a představují nový archetyp, výjimečný i nenápadný současně, který interpretuje a rozvíjí odkaz sluchátek řady Fidelio. 

Lehká ocelová konstrukce, speciální akustická tkanina Kvadrat a zodpovědně získaná kůže Muirhead zdůrazňují rysy evropského designu a zajišťují vynikající kvalitu sluchátek Fidelio.

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na vizuální digitální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech a v oblasti audio produktů Philips po celém světě. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

###

Obsah tiskové zprávy odpovídá skutečnosti v době publikování, která se může s časem měnit. Všechny zmíněné ochranné známky jsou majetkem svých vlastníků. Google, Android a ostatní ochranné známky jsou majetkem Google Inc.

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room.html.

Sledujte nás také na sociálních sítích: 

Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate 
Instagram: https://instagram.com/philipstvs