Panasonic spouští bezdrátový prezentační systém pro efektivní spolupráci při jednáních

Bezdrátový prezentační systém typu plug and play pro displeje a projektory

Wiesbaden, Německo. 13. února 2020 – ISE 2020: Společnost Panasonic představila bezdrátový prezentační systém určený k jednoduché a efektivní spolupráci při jednáních, na poradách a v učebnách. Systém umožňuje až čtyřem řečníkům současně prezentovat vizuální a zvukový obsah na displejích nebo projektorech Panasonic, aniž by potřebovali kabeláž. Přepínání mezi jednotlivými zařízeními je pak velmi jednoduché.

Bezdrátový systém s prémiovými displeji Panasonic

Pokud chtějí uživatelé sdílet obsah svého displeje, připojí pouze vysílací tlačítko k USB a HDMI portům svého PC a stisknou jej. Není třeba nic nastavovat ani instalovat software nebo ovladače.

Prezentační systém je k dispozici ve dvou verzích. V základní verzi se set-top boxem nebo v bezdrátové s přijímačem na desce SDM. Přijímač SDM byl navržen tak, aby dokonale zapadl do rozšiřujícího slotu Intel® SDM obrazovek Panasonic SQ1. Mezi PC a obrazovkou není potřeba žádné propojení kabelem, a tak odpadají prostorová omezení. V případě displejů a projektorů Panasonic bez slotu SDM, lze k zařízení kabelem připojit systém ve verzi se set-top boxem.

Na rozdíl od jiných podobných systémů není třeba na PC instalovat žádný specializovaný software. Uživatel si může zobrazit obsah obrazovky stiskem jednoho tlačítka na vysílači, který je připojen k PC. Mezi počítači jednotlivých přednášejících lze přepínat také jednoduchým stisknutím tlačítka.

Vysoce kvalitního zobrazení je dosaženo díky hardwarovému zpracování, které provádí kompresi a dekompresi obrazu v rozlišení Full HD. Podporovány jsou také prezentace s videoobsahem. Bezdrátové přenosy probíhají v souladu s normou IEEE802.11ac.

Fotografie nového produktu si můžete stáhnout ZDE.

Další informace vám poskytneme u stánku č. 1-H20, v hale 1 na veletrhu ISE 2020, Amsterdam RAI, a to 11. až14. února, případně můžete navštívit stránky https://business.panasonic.eu/ISE2020 nebo https://business.panasonic.co.uk/visual-system/.

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení. 

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné. 
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global.