Proměňte svůj život v galerii s tiskárnou Canon SELPHY SQUARE QX10

Praha, 13. února 2020: Společnost Canon Europe uvádí na trh tiskárnu Canon SELPHY SQUARE QX10, nejnovější model oblíbené řady kompaktních fototiskáren SELPHY, společně se čtvercovými fotopapíry Canon XS-20L. Nová přenosná tiskárna má tak malé rozměry, že se pohodlně vejde do kabelky nebo batohu. Je výborným doplňkem pro tvůrčí nadšence nebo zapálené instagramisty, kteří mohou po propojení s bezplatnou aplikací Canon SELPHY Photo Layout (iOS/Android) tisknout živé snímky přímo z chytrého telefonu nebo tabletu.

Díky provozu na baterie a připojení přes Wi-Fi nemůže být tisk špičkových fotografií čtvercového formátu 68 x 68 mm na tiskárně Canon SELPHY SQUARE QX10 jednodušší. Čtvercový fotografický papír Canon XS-20L se samolepicí zadní stranou (prodávaný samostatně) nabízí v současnosti oblíbený vzhled fotografií s okrajem, na který lze ručně připisovat poznámky, a docílit tak nostalgického retro dojmu. Ochranná vrstva fotografie chrání před rozmazáním, vlhkostí, nečistotami a roztržením.

Tiskárna SELPHY SQUARE QX10 nepotřebuje inkoustové kazety ani podavač papíru a dokáže tisknout suché, vysoce kvalitní snímky za pouhých 43 sekund. Využívá sublimační technologii tisku, která zachovává kvalitu fotografií a odolává vlivu stárnutí po dobu až 100 let. 

Tiskárna se bude dodávat ve čtyřech barevných provedeních (černé, bílé, růžové a černé), aby si zákazníci mohli vybrat podle svého stylu a vkusu. Po naskenování QR kódu tiskárny Canon SELPHY SQUARE QX10 chytrým telefonem nebo tabletem dojde k propojení tiskárny s aplikací SELPHY Photo Layout, odkud mají uživatelé přístup do své fotogalerie a mohou snímky kreativně upravovat. Aplikace nabízí široké možnosti personalizace fotografií, včetně razítek, filtrů, rámečků a vlastních úprav rozložení. 

Samolepicí fotopapíry Canon XS-20L mohou posloužit k dekoraci každodenních předmětů, například zápisníků, fotoalb, pouzder na telefon, domácích doplňků nebo dvířek lednice, a připomínat tak jedinečné okamžiky, ale mají také zcela praktické využití, například místo popisků na krabicích s věcmi na uskladnění.

Bez šňůr a kabelů se tiskárna Canon SELPHY SQUARE QX10 hodí ke každému životnímu stylu. K rychlému dobíjení baterie slouží konektor USB. Nová kompaktní tiskárna nabízí zábavný způsob, jak bleskurychle tisknout nádherné snímky, které budou přinášet radost po mnoho let.

Fotografie tiskárny Canon SELPHY SQUARE QX10 naleznete ZDE.

Tiskárnu Canon Selphy Square QX10 bude možné v Česku zakoupit za 3890 korun, papíry Canon Selhpy XS-20L vyjdou na 390 korun.

Další informace o tiskárně Canon SELPHY SQUARE QX10 a sadě samolepicích fotopapírů Canon XS-20L naleznete na stránkách: https://www.canon.cz/printers/selphy-qx10/

Canon SELPHY SQUARE QX10 – hlavní funkce a vlastnosti:

 • Snímky archivní kvality s živými a sytými barvami, které vydrží až 100 let
 • Přenosná tiskárna na baterie, která se snadno vejde do kabelky nebo batohu
 • Díky připojení k chytrému telefonu přes Wi-Fi je možné používat Canon SELPHY SQUARE QX10 kdekoli
 • Aplikace SELPHY Photo Layout 2.0 umožňuje kreativní úpravy čtvercových snímků
 • Canon SELPHY SQUARE QX10 tiskne až 256 odstínů každé primární barvy, to znamená 16,7 milionů možných barev

Obsah balení

 • Canon SELPHY SQUARE QX10
 • Inkoustová kazeta
 • Vzorek samolepicího papíru
 • Soubor uživatelských příruček
 • Kabel s konektory USB Micro B / USB Typ A

Poznámky pro redaktory

 • Tiskárna Canon SELPHY SQUARE QX10 vyžaduje k provozu zařízení iOS/Android s nainstalovanou aplikací SELPHY Photo Layout 2.0.

 

O společnosti Canon Europe

Canon Europe je dceřiná společnost společnosti Canon Inc., předního světového dodavatele technologií a služeb pro digitální zpracování obrazu a jedné z nejznámějších a nejoblíbenějších značek na světě. Canon Europe působí přibližně ve 120 zemích, zaměstnává okolo 19 000 lidí v celém regionu a přispívá zhruba třetinou ke globálním ročním výnosům společnosti Canon.

Společnost Canon byla založena v roce 1937 a již 80 let patří k nejvýznamnějším výrobcům obrazové techniky. Naší snahou je pomáhat lidem neustále objevovat nové možnosti díky obrazové technice. Inovacemi v oblasti obrazových technologií od kamer přes produkční tiskárny po podnikové poradenství a lékařské technologie Canon obohacuje životy jednotlivců a podporuje podniky.

Rozvíjí pozitivní moc obrazových technologií a služeb. Naši lidé i produkty přispívají ke společenskému prospěchu a snižování dopadu na životní prostředí v duchu naší firemní filozofie Kyosei, což znamená „žít a pracovat společně pro obecné blaho“.

Další informace o společnosti Canon Europe naleznete na stránkách www.canon-europe.com