V rámci globální online události představí realme svůj vlajkový produkt – realme X50 Pro 5G

17. února 2020, Madrid, Španělsko společnost realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů, dnes oficiálně oznámila, že 24. února v 10:00 (UTC+01:00) představí ve španělském Madridu celému světu nový produkt pro platformu 5G v rámci tématu „Rychlost budoucnosti“. Debut zde čeká na první chytrý telefon 5G této značky – realme X50 Pro 5G. Globální živý stream z představovací akce pro více než 15 trhů začne 24. února v 10:00 (UTC+01:00) na platformách YouTube, Facebook a realme.com.

V roli globálního popularizátora sítí 5G se společnost realme drží svého hesla „Dear to Leap“, v jehož duchu představí svůj první, zásadní produkt 5G, realme X50 Pro 5G, vybavený poprvé sadou mobilních platforem Qualcomm Snapdragon 865 5G. Výrobce tak bude i nadále spotřebitelům přinášet nová překvapení.

Bude představen první vlajkový chytrý telefon 5G s mobilní platformou Snapdragon 865 5G

Na čtvrté technologické konferenci Qualcomm Snapdragon na konci minulého roku firma Qualcomm oznámila, že společnost realme se stane jednou z prvních značek chytrých mobilních telefonů s mobilní platformou Snapdragon 765G a Snapdragon 865 5G. 7. ledna 2020 byl v Číně oficiálně představen první smartphone realme 5G vybavený platformou Snapdragon 765G – „vlajková loď 5G Youth“ realme X50 5G. Společně s celým průlomovým produktovým portfoliem se dočkal skvělých ohlasů od spotřebitelů. Společnost realme neusíná na vavřínech a představí druhý chytrý telefon 5G – realme X50 Pro 5G, první produkt pro sítě 5G s mobilní platformou Snapdragon 865 5G.

Jako mladá značka společnost realme usiluje o to, aby se stala jedním z prvních výrobců chytrých telefonů s mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 865 5G, což není vůbec snadný úkol. To vše současně ukazuje, že společnost realme zahájila úzkou spolupráci s dodavatelskými řetězci zastoupenými firmou Qualcomm, což jí umožňuje okamžitě nabízet spotřebitelům na celém světě nejpokročilejší technologie a produkty.

realme se chce stát moderní technologickou společností, jež má „odvahu ke skoku“ a v Madridu se představí jako přední globální značka

Od svého založení se společnost realme rozvíjí díky své koncepci nazvané „Dear to Leap“ a vysoce konkurenceschopným chytrým telefonům. Podle globálních statistik agentury Counterpoint překročily celkové dodávky smartphonů značky realme ve 3. čtvrtletí 2019 10 miliónů kusů, což ji řadí na 7. příčku na v celosvětovém kontextu. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2018 zaznamenala společnost realme růst ve výši 808 % a stala se nejrychleji rostoucí značkou chytrých telefonů na světě. Současně realme jako globálně orientovaná společnost vstoupila na 25 trhů na celém světě, například do Číny, Indie, jihovýchodní Asie, Ruska, Středního východu, Evropy a dalších regionů, což jí dává globální charakter.

V roce 2020 bude společnost realme hrát roli „popularizátora technologické módy a zábavy“ a bude dbát na požadavky mladých zákazníků. Pomocí kombinace chytrých telefonů a umělé inteligence věcí (AIoT) dá společnost realme vzniknout mimořádně populárnímu a chytrému životu mladých zákazníků a poskytne spotřebitelům na celém světě moderní technologické produkty i překvapující zážitky.

Jelikož jde o mladou značku, bude její přítomnost důležitým vyjádřením postoje „popularizátora moderních technologií“, což není jen významným krokem v budování značky realme, ale také zásadním začátkem nové cesty společnosti realme v roce 2020.

Další informace naleznete na stránkách www.realme.com.

O společnosti realme

realme je technologická společnost, zaměřená na vysoce kvalitní technologické produkty a služby, v duchu hesla Odvaha ke skoku. Firmu oficiálně založil 4. května 2018 Sky Li spolu se skupinou mladých lidí s bohatými zkušenostmi z odvětví chytrých telefonů. Společnost realme chce nabízet skvělý výkon, stylový design i kvalitní služby a zkoumat všechny možnosti technologických produktů. 

Podle agentury Counterpoint se společnost realme dostala ve 3. čtvrtletí 2019 do TOP 7 globálních značek chytrých telefonů. Jelikož počet registrovaných uživatelů dosáhl v současnosti 25 miliónů, jde o nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě.  

Firma realme již pronikla na 25 trhů na celém světě, například do Číny, Indie, jihovýchodní Asie, Evropy, Ruska, Pákistánu a Afriky.