NETGEAR představil novou verzi vzdálené správy Insight 5.8

Praha, 25. února 2020 – Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, přichází na trh s novou verzí vzdálené správy NETGEAR Insight 5.8. Služba nově nabízí možnost bezdrátového připojení typu Point-to-Point do vzdálenosti až 3 km, podporu nových přepínačů PoE++ i možnost nastavení výstražných notifikací.

NETGEAR Insight představuje unikátní řešení v podobě mobilní aplikace či cloudového portálu, které umožňuje snadno a rychle nastavit a nakonfigurovat jedno či více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Služba uživateli poskytuje veškeré potřebné informace o připojených zařízeních, stavu a zdraví sítě či spotřebovaných datech. V případě neobvyklé situace je majitel či IT pracovník okamžitě informován prostřednictvím výstražných notifikací.

Nová verze NETGEAR Insight 5.8 oproti svému předchůdci navíc nabízí širší možnosti vzdálené správy, včetně přehlednějšího uživatelského rozhraní:

    • Podpora NETGEAR Insight Instant Wireless AirBridge umožňuje vytvořit rychlé bezdrátové připojení typu Point-to-Point až do vzdálenosti 3 km. Je tak ideálním řešením pro propojení samostatných budov, jako jsou dočasné kanceláře, garáže i venkovní pracovní prostory, v jejichž případě by bylo jen velmi složité implementovat klasické kabelové ethernetové připojení.

 

  • Podpora nových přepínačů PoE++.

 

  • Možnost nastavení výstražných notifikací dle časového období či typu notifikace, včetně jejich deaktivace.
  • Aktualizované UX a UI zajišťující rychlejší a efektivnější orientaci v možnostech nastavení.
  • Nabídka cenově výhodnějšího předplatného na 1, 3 a 5 let či pro 5 až 10 zařízení současně (varianta Insight Premium a Pro).
  • Snadné zobrazení výstražných notifikací napříč všemi organizacemi a sítěmi (varianta Insight Pro).

Služba NETGEAR Insight je kompatibilní s vybranými bezdrátovými přístupovými body, přepínači a datovými úložišti značky NETGEAR a je dostupná ve třech variantách: Insight Basic (první dvě registrovaná zařízení zdarma, třetí od $4.99/ zařízení za rok), Insight Premium (od $9.99 / zařízení za rok a Insight Pro (určeno pro MSP a resellery, cena u distributora).

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání. Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 45 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další

informace jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz. Sledujte společnost NETGEAR na www.facebook.com/netgearczask a www.linkedin.com/company/netgear-cesko.