Film „Ben 10 vs. The Universe“ bude mít na Cartoon Network premiéru na podzim 2020

Praha, 26. 2. 2020 – Ben 10, oblíbená postavička z kanálu Cartoon Network, dále expanduje. Tentokrát na Bena čeká výprava do vesmíru ve filmu „Ben 10 vs. The Universe“, jehož premiéra proběhne už letos na podzim. Ve filmu se představí zcela nové postavy, kulisy a v neposlední řadě
i superschopnosti, kterými Ben disponuje. Všichni fanoušci seriálu Ben 10 se tak mohou těšit
na Benovo zatím nejepičtější dobrodružství ze všech. Postava Ben 10 po celém světě debutovala okolo roku 2016 a ve filmu se představí ve své nejnovější podobě. 

Film, který v současné době prochází procesem výroby, bude doslova nabitý akcí! Děj se točí okolo temného poryvu Benovy minulosti, která se vrací s cílem způsobit dvakrát tak velké škody celému týmu Tennysonů i planetě Zemi samotné. Aby se Benovi podařilo vše napravit, musí se vydat až do kosmu. A nemyslete si, že se mezitím na Zemi nic neděje! Okolnosti přimějí Benovu sestřenici Gwen a dědu Maxe, aby spojili své síly a pomohli v Benově nepřítomnosti zachraňovat Zemi. Jenže zároveň vychází najevo také to, že se Ben nemá jak dostat zpět, aby se mohl společně s nimi zapojit do zachraňování! Podaří se mu najít způsob, jak se dostat domů a nastolit znovu pořádek?

V současné době je mezi námi Ben 10 už čtvrtým rokem a své diváky společně se svým týmem Tennysonů vzal i do takových míst, jako jsou například Řím, Tokio či mexický stát Yucatán. Epizody oblíbeného seriálu Ben 10 můžete na Cartoon Network sledovat v průběhu celého týdne. Ve všední dny seriál běží v 6:00 a 20:00, o víkendu se na Bena můžete těšit v 6:00,  8:10 a 20:00. 

Produkci seriálu Ben 10 zajišťují Cartoon Network Studios, o kreativní stránku a exekutivní produkci se stará Man of Action Entertainment v čele s výkonným producentem Johnem Fangem.

O Cartoon Network 

Cartoon Network je divizí společnosti Warner Media a představuje světové číslo jedna v oblasti animovaných televizních seriálů. Kanál Cartoon Network nabízí dětem i celým rodinám ten nejlepší původní obsah, jako jsou seriály Ben 10, Craig od potoka, Steven Universe, Gumballův úžasný svět, Raketové holky či Mezi námi medvědy. Cartoon Network působí ve 187 zemích, sledovat ho může přes 450 miliónů domácností a jeho obsah byl přeložen do 33 světových jazyků. Díky tomu inspiruje novou generaci tvůrců a inovátorů, kterým ukazuje průnik mezi kreativitou a technologiemi. Oceňované sociální aktivity kanálu Cartoon Network  s názvem Stop Bullying: Speak Up a CN Buddy Network (v ČR známé pod názvem CN Buddy: Buď kámoš, postav se šikaně) jsou často využívanými zdroji mezi dětmi a dospělými, kteří hledají nástroje na pomoc v boji proti šikaně.