Světlomety od značky Thorn ozáří sportovní přenosy v nově vybudované hale O2 Universum

Praha, Česká republika – V září minulého roku získala pražská O2 aréna menšího souseda. Je jím multifunkční kongresové a kulturní centrum O2 Unviersum o celkové ploše 50 000 m². Kvalitní osvětlení pro sportovní přenosy budou v hale zajišťovat svítidla Altis LED od globálního dodavatele osvětlení Thorn ze skupiny Zumtobel Group.

Svítidlo Altis LED je velmi výkonný světlomet speciálně navržený pro osvětlování sportovišť a velkých ploch. Altis LED nabízí vysokou jednotnost osvícení z minimálního počtu světelných bodů. Díky významnému hodnocení 95+ na stupnici TLCI (Television Lighting Consistency Index), kterou provozovatelé televizního vysílání využívají k vyhodnocení výkonu osvětlení pro televizi, splňuje produkt normy fotbalové asociace UEFA či anglické fotbalové soutěže Premier League. Jedinečné vlastnosti osvětlení například umožňují zpětné přehrávání záběrů během televizního vysílání bez viditelného světelného mihotání. 

Altis LED osvětluje mnoho významných sportovních komplexů v Evropě jako Danube Arena pro vodní sporty v Budapešti, sportovní komplex PalaTrento v Itálii či skokanská střediska ve švýcarském Engelbergu a Kanderstegu. 

Produktová brožura ALTIS LED: zde

O společnosti Thorn:

Společnost Thorn vyvíjí a vyrábí efektivní, spolehlivá a vysoce kvalitní řešení osvětlení. Rozsáhlé portfolio produktů pro vnitřní a venkovní osvětlení je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám velkoobchodníků, dodavatelů i koncových uživatelů a pokrývá širokou škálu aplikací. Značka Thorn je po celém světě synonymem pro kvalitu, spolehlivost a snadné použití. Díky své 90leté zkušeností s vývojem a výrobou osvětlení Thorn získal pověst důvěryhodného partnera, který poskytuje zákazníkům cenné informace a podporu přesahující samotný produkt. Společnost Thorn jako specialista na inteligentní město pomáhá zvyšovat bezpečnost a pohodu komunit prostřednictvím konektivity a inteligence. Thorn je hrdý na to, že je členem skupiny Zumtobel. Více se dozvíte na www.thornlighting.com

O společnosti Zumtobel Group:

Skupina Zumtobel Group je mezinárodní hráč na poli světelného průmyslu a vedoucí dodavatel inovativních světelných řešení, komponent a souvisejících služeb. Skrze klíčové značky Zumtobel, Thorn a Tridonic skupina nabízí komplexní portfolio produktů a služeb zákazníkům po celém světě. Základ pro vývoj inovací a vstup do nových oblastí podnikání tvoří po desítky let získávané know-how týkající se vlivu světla na člověka. Ve světelném odvětví je skupina lídr na evropském trhu. Skupina Zumtobel Group je obchodována na vídeňské burze cenných papírů (ATX Prime) a zaměstnává přibližně 5 900 lidí. Ve fiskálním roce 2018/2019 vykázala obrat 1 162 milionů euro. Skupina sídlí v Dornbirnu v rakouské spolkové zemi Vorarlberg. Na českém trhu ZG Lighting Czech Republic s.r.o., člen skupiny Zumtobel Group, nabízí profesionální osvětlení značek Thorn a Zumtobel. Pro další informace prosím navštivte: www.zumtobelgroup.com