Vzhledem k aktuální zdravotní situaci Huawei prodlužuje záruku a nabízí bezplatného kurýra do servisu

Společnost Huawei reaguje na aktuální situaci v oblasti zdravotní bezpečnosti a přináší svým zákazníkům dvě novinky: prodloužení záruční doby až o tři měsíce a bezplatnou dopravu kurýrem do servisu.


Český tým Huawei chápe, že v období, kdy je setkávání lidí omezené na minimum, se telefon stal často jediným prostředkem, jak být v kontaktu se svými blízkými, rodinnou i třeba úřady. Proto jsme připravili sérii opatření pro zákazníky, jejichž zařízení by potřebovala využít služeb servisu.

Prodloužená záruka

Speciální službou pro majitele zařízení Huawei je prodloužení záruky. Huawei se tak rozhodl dopřát uživatelům větší komfort v případě závady produktu, aby mohli nadále zůstat v kontaktu se svými blízkými. Akce se týká všech produktů Huawei, kterým záruka uplyne v období od 15. března do 15. června 2020. Nově se záruka těchto zařízení prodlužuje do 15. června 2020.

Servis z pohodlí obýváků

Pokud jste majitelem produktu Huawei a potřebujete využít servis v rámci záruky, nemusíte nikam chodit. Vaše zařízení vyzvedne kurýr přímo u vás doma a dopraví ho do servisního střediska. Po diagnostice a opravě bude zařízení zase bezplatně doručeno přímo k vám domů. 

O službu servisního doručení můžete požádat těmito způsoby:

 

  • Na webových stránkách našich autorizovaných servisů: 

 

www.britex.cz 

www.ceskyservis.cz

bpsmobil.cz

 

  • Prostřednictvím Huawei infolinky na čísle +420 239 018 465 

 

Nabídka je již v platnosti a týká se všech zařízení Huawei: smartphonů, tabletů, notebooků, chytrých hodinek, routerů i modemů. Jedinou podmínkou je platná záruka. 


Informace o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2018 se společnost umístila na 2. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Patnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.