Sberbank přichází s novými účty, klienty odměňuje částkou 1234 Kč za mobilitu a každoročně za věrnost

Praha 6. 4. 2020 Sberbank od dubna přináší nové běžné účty. Aktivní klienti získají atraktivní finanční odměny, a to hned dvakrát. Při převodu běžného účtu z jiné banky dostanou 1234 Kč a stejnou částku, tedy 1234 Kč, jim banka vyplatí každý rok jako odměnu za věrnost.

„Pro klienty, kteří chtějí využívat svůj účet aktivně k úhradám každodenních výdajů je určen FÉR účet PLUS, který je zdarma a bez poplatků poskytuje neomezené výběry z bankomatů v ČR i zahraničí. Součástí tohoto běžného účtu je naprosto unikátní odměna za věrnost pro každého aktivního klienta, kterému banka každý rok vyplatí 1234 Kč. Za přechod z jiné banky formou tzv. bankovní mobility získají klienti okamžitě další atraktivní bonus ve výši 1234 Kč. Samozřejmostí tohoto účtu jsou nejen neomezené platby, platební karta ale také zvýhodněný kontokorent a zvýhodněná úroková sazba na spořicím účtu.“ vysvětluje výhody Zdeněk Remr, Head of Products & Campaigns Sberbank.

Banka nabízí běžný účet FÉR účet PLUS a FÉR účet EXTRA s odměnou za přechod z jiné banky ve výši 1234 Kč, kterou banka klientovi vyplatí na účet. Stejnou částku, tedy 1234 Kč, získají aktivní klienti od banky každý rok jako odměnu za věrnost. Vedení účtů je zdarma při aktivním používání. Což u varianty FÉR účet PLUS znamená například pouze 5krát měsíčně zaplatit platební kartou a klient za vedení běžného účtu nic neplatí. Bezplatné jsou také výběry z bankomatů nejen v České republice, ale i po celém světe. Účet lze sjednat online na webu Sberbank během pár minut z pohodlí a bezpečí domova. FÉR účet EXTRA je určen pro náročnější klienty. Jeho součástí je navíc debetní platební karta Gold se službami concierge, auto asistence a rodinným cestovním pojištěním. 

Sberbank CZ, a.s. 

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.