Hornbach znovu otevírá pro všechny zákazníky

Od čtvrtka 9. dubna otevřou projektové markety Hornbach pro všechny zákazníky. Vyplývá to z jednání vlády, která umožnila jejich znovuotevření. I nadále budou dle jejího nařízení platit přísná opatření pro dodržování hygienických pravidel. Stále také platí možnost nákupu přes e-shop.

Hornbach před Velikonocemi zpřístupní všechny své prodejny, a to s otevírací dobou od pondělí do pátku od 7:00 do 20:00 hodin, o víkendu pak od 8:00 do 20:00 hodin. Zdraví je ale na prvním místě, proto stále platí povinnost zákazníků mít zakrytá ústa a nos a dodržovat alespoň dvoumetrové rozestupy od ostatních. Aby došlo k zamezení rizika nákazy, zákazníkům se pro nákup doporučuje využívat pohodlnou samoobslužnou aplikaci Hornbach SelfScan a bezhotovostní platbu.  

Projekty mohou pokračovat

Zákazníci budou moci nakoupit bez ohledu na svou profesi. Vybírat mohou ze sortimentu stavebnin, nářadí, železářství nebo třeba potřeb na zahradu. Budou mít k dispozici poradenství a služby jako přířez, míchání barev a rámování. Mohou také uplatnit reklamace. Budou tak mít možnost znovu pracovat na svých projektech, ať už zahradních nebo stavebních. „Prosíme, abyste při návštěvě prodejny dbali na zvýšenou hygienu a ideálně chodili nakupovat individuálně, maximálně ve dvou,“ dodává David Kolář, marketingový ředitel společnosti Hornbach pro Českou republiku a Slovensko. 

Nákup z pohodlí domova

Rozsáhlý sortiment je k dispozici také na e-shopu, zboží si tak můžete objednat online a vyzvednout na prodejně nebo nechat doručit až domů. Jakmile bude objednávka připravena, zaměstnanci budou zákazníka telefonicky kontaktovat a domluví se na vyzvednutí. 

Vzhledem k proměnlivosti situace doporučujeme sledovat stránky www.hornbach.cz a Facebook společnosti www.facebook.com/HornbachCZ

O společnosti Hornbach: 

HORNBACH je nezávislá rodinná společnost kótovaná na burze. Ve finančním roce 2018/2019 zvýšila čistý prodej o 5,3 procenta na více než 4,4 miliardy EUR. Společnost HORNBACH byla založena již v roce 1877 a jako jediná v segmentu pro kutily má za sebou historii sahající přes šest generací. Společnost v současné době provozuje na 160 stavebních a zahradních center v devíti evropských zemích, z toho 10 v České republice. 

Koncept prodeje a sortiment výrobků jsou plně orientovány na potřeby zákazníků, kteří realizují své projekty, a také na profesionály. HORNBACH svým zákazníkům zaručuje trvale nízké ceny a zajišťuje si tak prvenství ve svém oboru. Řada nezávislých testů a studií potvrzuje vysokou kvalitu poskytovaného poradenství a také výborný servis.

Společnost Hornbach je průkopníkem v oboru, neboť právě ona otevřela první kombinovaný stavební a zahradní market (1968), první velkoplošný „stavební hobby market“ (1980) a první stavební market s integrovaným Drive-in centrem (2003). Těmito kroky opakovaně dokládá svou schopnost inovovat. HORNBACH je několik desítek let významným zaměstnavatelem, v současné době se na úspěchu firmy podílí více než 20 000 zaměstnanců, z toho více než 1 500 v České republice.