Taylor Wessing poskytla právní poradenství skupině Glenmark

14.04.2020 – Mezinárodní advokátní kancelář Taylor Wessing poskytla právní poradenství farmaceutické skupině Glenmark, s centrálou v indické Mumbaji, a to v souvislosti s prodejem jejího produktového portfolia centrálního nervového systému (CNS) v Polsku. Portfolio bylo prodáno Neuraxpharm, přední evropské farmaceutické skupině zaměřené na léčbu poruch CNS. Poskytnuté poradenství obsahovalo i aspekty s korporátním přesahem do České republiky. 

Za českou část se na transakci podílela Janka Brezániová, partnerka Taylor Wessing Česká republika, se svým týmem. Brezániová komentuje: „Jsem ráda, že i v této složitější době se nám daří dotahovat transakce do úspěšného konce, za což určitě mimo jiné vděčíme i efektivní týmové spolupráci v rámci mezinárodní sítě Taylor Wessing.“

Tato komplexní přeshraniční transakce poskytla Taylor Wessing příležitost využít své rozsáhlé expertizy a zkušeností v sektoru Life Sciences, ať již co se týká oblasti fúzí a akvizic, korporátního práva nebo práva duševního vlastnictví. Na transakci se podíleli týmy Taylor Wessing ze Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Polska a České republiky. 

O Taylor Wessing: www.taylorwessing.com