Nová herní myš Logitech G203 LIGHTSYNC nabízí skvělý výkon za dostupnou cenu

Klasický design optimalizovaný pro všestrannost, rychlost a komfort

Praha – 21. dubna 2020 Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) a přední inovátor herních technologií a vybavení, představuje herní myš Logitech® G203 LIGHTSYNC, která nabízí vynikající herní výkon, univerzální využití a klasický design za skvělou cenu. 

„V reakci na celosvětovou explozi zájmu o počítačové hry napříč všemi věkovými kategoriemi jsme se rozhodli vyvinout myš, která všem hráčům zpřístupní některé z našich inovativních technologií,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech G. „Herní myš Logitech G 203 přináší velmi výkonnou technologii, RGB podsvícení a maximální komfort v osvědčeném konstrukčním provedení. S její pomocí jistě dokážete překonat všechny soupeře.“

Herní myš Logitech G203 LIGHTSYNC má klasický a časem prověřený design s 6 tlačítky. Můžete ji začít používat hned po vybalení z krabice, ale její plný potenciál oceníte teprve po nakonfigurování funkcí pro usnadnění a podporu herních akcí. Myš je vybavena špičkovým snímačem s nastavitelným rozlišením až 8000 DPI, který zaručuje maximální přesnost polohování, rychlost trasování a konzistenci ovládání.

RGB podsvícení G203 LIGHTSYNC nabízí paletu až 16,8 milionu barev s různou úrovní jasu, což umožňuje vytvářet světelný efekt „duhové“ barevné vlny.

Nová herní myš komunikuje rychlostí až 1000 zpráv za sekundu – osmkrát rychleji než běžné myši – takže při jejím posunutí nebo stisknutí jejího tlačítka je odezva na obrazovce prakticky okamžitá. Díky kovovým pružinám jsou levé a pravé tlačítko myši neustále připraveny na stisknutí. Toto řešení přináší výjimečně rychlou a přesnou reakci, zřetelnou hmatovou odezvu, dokonalou konzistenci ovládání, a tím také celkové zpříjemnění herního zážitku.

Aby mohli hráči co nejlépe využít svoje vybavení, lze myš G203 LIGHTSYNC naprogramovat pomocí aplikace Logitech G HUB. Tento vyspělý herní software s čistým a moderním rozhraním umožňuje hráčům, aby si rychle nastavili funkce každého tlačítka myši podle svých preferencí.

Cena a dostupnost

Herní myš Logitech G203 LIGHTSYNC bude k dostání v České republice u všech velkých prodejců v černé a bílé verzi v květnu 2020 za doporučenou maloobchodní cenu 1 109 Kč. Pro získání dalších informací navštivte náš web, blog nebo nás kontaktujte přes @LogitechG

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo @LogitechG.