GFI Archiver pomáhá organizacím snadno zvládnout migraci do Office 365

Koronavirová pandemie výrazně urychlila migraci firemních e-mailů do cloudu

PRAHA, 23. dubna 2020 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla, že se během koronavirové krize výrazně zvýšil zájem organizací o migraci do cloudových služeb typu Office 365. Stále více zákazníků tak využívá řešení GFI Archiver k usnadnění migrace firemní elektronické pošty do Office 365 a zefektivnění práce s e-maily.

Firmy mají možnost snadno migrovat své e-maily do Office 365 z již existujícího archivu GFI Archiver. Nebo si mohou pořídit jeho licenci např. v rámci programu GFI Unlimited, poštu nejprve převést do archivu v GFI Archiver a potom migrovat do Office 365. V obou případech je pak možné efektivně využívat GFI Archiver v kombinaci s řešením Office 365 i v běžném provozu. 

Hlavní výhody migrace do Office 365 s využitím řešení GFI Archiver:

  • Je rychlejší než migrace z poštovních serverů Kerio Connect nebo Microsoft Exchange
  • Je levnější, protože nevyžaduje pořízení speciálních migračních nástrojů
  • Nevyžaduje migraci všech e-mailů, čímž šetří velikost mailboxů v Office 365
  • Není potřeba migrovat a platit za neaktivní schránky (např. bývalých zaměstnanců)
  • Snižuje riziko úniku dat a poskytuje lepší připravenost na auditní požadavky

„Organizace, které měly dříve v plánu migrovat do Office 365, přecházejí právě nyní – korovinarová pandemie působí jako významný katalyzátor,“ řekl Jozef Kačala, Sales Engineer pro EMEA a APAC v GFI Software. „Elektronická pošta je dnes společně s Microsoft Teams hlavním důvodem přechodu na Office 365. S GFI Archiver mohou zákazníci získat významné výhody jak během migrace, tak i v následném běžném provozu díky efektivnější správě elektronické pošty.“

Nedávno uvedená verze GFI Archiver 15.0 pro archivaci e-mailů a souborů nabízí kompletně přepracované uživatelské prostředí, snazší a efektivnější vyhledávání archivovaných položek jak v desktopových, tak v mobilních zařízeních, a vylepšené reportování. Vedle Office 365 dokáže GFI Archiver dokáže bezproblémově spolupracovat také s aplikacemi Microsoft Outlook, Google Apps a s e-mailovými servery Windows Server včetně platforem Hyper-V a VMware. Více informací o řešení GFI Archiver 15.0 naleznete na http://gfi-unlimited.cz nebo https://www.gfi.com/products-and-solutions/network-security-solutions/gfi-archiver

O GFI

Společnost GFI Software vyvíjí špičková IT řešení umožňující podnikům monitorovat, spravovat a chránit své sítě s minimálními potřebami administrace. GFI podporuje komunikační a bezpečnostní platformy u desítek tisíc svých zákazníků s využitím řešení pro zabezpečení sítí, webový monitoring, antispam, patch management, správu zranitelnosti, faxování a archivaci. GFI prodává své produkty prostřednictvím globální sítě tisíců prodejních partnerů. Společnost je držitelem řady ocenění a certifikátů včetně certifikátu Microsoft Gold ISV Partner. Více o GFI Software naleznete na http://www.gfi-software.cz nebo  http://www.gfi.com.

Označeno tagem