Společnost Portal Jungle představuje Warehouse Portal. Přehledné PropTech řešení pro zájemce o průmyslové nemovitosti

Praha, 6. května 2020 – Společnost Portal Jungle, kterou založili Radek Procházka s Pavlem Fričem, představuje další PropTech novinku. Po lednovém spuštění rezidenčního projektu Homeportal.cz nyní přichází s projektem Warehouse Portal. Na https://warehouseportal.cz zájemci o industriální nemovitosti v podobě skladů, logistických či průmyslových parků naleznou nejen komplexní nabídku prostor od 400 do 150 000 m2 z celé republiky, ale i další poradenské služby včetně zajištění prohlídky a technické podpory během akvizice.

„Pokračujeme v naší vizi být společností představující uživatelsky příjemné portály napěchované funkcemi a nabídkou z mnoha realitních oborů. Ve Warehouseportal.cz využijeme naše dlouholeté zkušenosti z oblasti komerčních nemovitostí, a kromě průběžně aktualizované a doplňované nabídky industriálních nemovitostí si zakládáme i na profesionálních consierge službách zajištující nejen nalezení, srovnání a zajištění prohlídky vhodných prostor, ale i veškerou technickou podporu během akvizice,“ říká Radek Procházka, spoluzakladatel společnosti Portal Jungle, která Warehouseportal.cz provozuje. 

Společnost Portal Jungle po lednovém spouštění Homeportal.cz tak nyní spouští další portál a ve svém růstu se nehodlá zastavit, jelikož letos plánuje spustit ještě další vyhledávač zaměřující se na odlišnou část realitního trhu. Radek k tomu dodává: „Naším dlouhodobým cílem je být jedním z hlavních hráčů na poli vyhledávání nemovitostí v ČR. Nemovitosti jsou v naší podnikatelské DNA a jsme v denním kontaktu s klienty, kteří mají náročné požadavky nejen v komerčních nemovitostech, ale i rezidenčních. Věřím, že český nemovitostní trh si zaslouží kvalitní online realitní projekty.“ 

Warehouseportal.cz nabízí v tuto chvíli moderní průmyslové nemovitosti v České republice od přibližně 400 do 150 000 m2 plochy. V plánu je nabídku nemovitostí na portálu dále rozšiřovat, pravidelně aktualizovat ceny nájmů a doplňovat zajímavé funkce, které pomůžou zájemcům i realitním profesionálům v jejich práci.

„Od běžných vyhledávačů nemovitostí nás určitě odlišují naše komplexní služby a maximální úsilí věnované co nejpříjemnějšímu uživatelskému zážitku z návštěvy portálu a nalezení vhodné průmyslové nemovitosti. Užší výběr nemovitostí podrobíme finanční analýze, srovnání a zajistíme i veškeré prohlídky a konzultace během finálního výběru před podpisem nájemní smlouvy,“ dodává Pavel Frič, spoluzakladatel Portal Jungle. 

O společnosti Portal Jungle, s.r.o.

Portal Jungle, s.r.o. je PropTech společnost sídlící v Praze. Vytváří online projekty, které spojují inovaci a uživatelskou zkušenost s orientací na cíl. Propojuje zkušenosti špiček z digitálního marketingu, médií a realitního trhu. Společnost založili Radek Procházka a Pavel Frič. Radek od roku 2013 vede společnost Prochazka & Partners, která se zabývá zastupováním nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Pavel v posledních deseti letech založil řadu úspěšných firem, které patří mezi lídry daného trhu. Dohromady tak tvoří silný tým v rámci PropTech služeb v České republice.