Přes aplikaci Bolt Food si nově objednáte jídlo z pražských poboček Bageterie Boulevard

Aplikace Bolt Food, přes kterou lze snadno objednat dovoz hotového jídla nebo nákupu potravin až domů, uzavřela spolupráci se společností Bageterie Boulevard. Zajišťovat pro ni bude rozvoz objednávek z pražských poboček. Bolt Food je zároveň první platformou, přes kterou si zákazníci mohou objednat v dnešní době tolik diskutovanou vítěznou bagetu ze soutěže Masterchef. Ta byla doposud k dostání pouze na pobočkách nebo prostřednictvím rozvozu BB Domů, který provozuje přímo Bageterie Boulevard.

2019-12-12 16_42_47-Bolt _ Města

“Těší nás, že jsme se dohodli na spolupráci s aplikací Bolt Food. Dlouhodobě věříme v benefity, které přináší rostoucí konkurence na trhu. Dlouhodobě také odmítáme se kterýmkoli z hráčů na tomto trhu uzavřít exkluzivní dohodu o spolupráci. Pouze konkurenční prostředí je garantem nejlepších služeb pro zákazníky. Z jednání, která jsme s Boltem absolvovali, jsme pochopili, že jim je tento přístup také vlastní,” říká k zahájené spolupráci Marek Picek, marketingový manažer Bageterie Boulevard.

“Aplikaci Bolt Food jsme pro zákazníky v Praze zpřístupnili v průběhu koronavirové pandemie. Jejím spuštěním jsme lidem chtěli dát možnost, aby si mohli objednat dovoz kvalitního jídla a potravin až domů i v době, kdy nemohli vycházet. Partnerským řidičům aplikace Bolt jsme rovněž chtěli i v této nelehké době pomoci zajistit zajímavé výdělky. Věříme však, že aplikaci Bolt Food budou lidé využívat i po skončení současné pandemie a budou rádi objednávat jídlo právě i z Bageterie Boulevard,” dodává Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední Evropu.

Zákazníci získali nejdříve možnost objednat si dovoz jídla s pomocí estonské aplikace ze čtyř pražských poboček Bageterie Boulevard. Konkrétně se jednalo o pobočky Dejvická, Národní , Vodičkova a I. P. Pavlova. Bolt v rámci úvodní promo nabídky rozváží jídlo z poboček Bageterie Boulevard v okruhu 2,5 km od restaurace úplně zdarma. Objednat si ho mohou také Pražané, kteří bydlí ve větší vzdálenosti od restaurace, protože Bolt doručuje až do okruhu 8 km. V průběhu května bude rozvoz přes aplikaci Bolt Food rozšířen na všech 22 restaurací značky Bageterie Boulevard v Praze.

Aplikace Bolt Food byla v Praze spuštěna 8. 4. Uživatelům nabídla možnost objednat si jídlo z restaurací jako KFC, Burger King, Kolkovna nebo Potrefená husa. S její pomocí si lze objednat také dovoz pekařských výrobků, cukrovinek nebo květin. Postupně jsou do aplikace přidávány další restaurace a obchody, ze kterých si lze objednat dovoz hotových jídel nebo čerstvých potravin.

O Boltu

Aplikace Bolt, dříve známá jako Taxify, je přední evropská přepravní platforma, která se snaží o to, aby doprava ve městě byla jednodušší, rychlejší a spolehlivější.

Byla založena v roce 2013 Markusem Villigem. Je jednou z nejrychleji rostoucích přepravních platforem v Evropě a Africe. Investovaly do ní firmy jako Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladatel společnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má více než 30 milionů uživatelů ve více než 35 zemích po celém světě.

Více informací zjistíte na www.bolt.eu.

O Bageterii Boulevard

Bageterie Boulevard je rychlé občerstvení pro náročné. Již od roku 2003 rozvíjí vlastní expres gourmet koncept, který v sobě dokáže spojit nejkvalitnější evropskou gastronomii, připravovanou výhradně z čerstvých regionálních surovin a rychlost, která stačí tempu dnešní doby. Spolu se svými franšízanty vlastní 47 poboček v českých městech i světových metropolích.

Kromě nabídky složené z baget, salátů, polévek nebo snídaní do Česka pravidelně přináší sezónní Chef menu inspirované kuchyní vybraného evropského či světového regionu a vytvořené evropskými gastronomickými špičkami. Pro všechny hlídající si linii pak nabízí speciality z řady Fit Calories.

Více se o Bageterii Boulevard a jejích novinkách dozvíte na webu www.bb.cz.