Rodina smartphonů motorola edge získala ocenění Red Dot za vynikající design

Společnost Motorola získala už druhé ocenění Red Dot s nedávno uvedenými smartphony motorola edge a motorola edge+.

Obě nová zařízení, patřící do rodiny motorola edge, získala ocenění za vynikající design v prestižní světové soutěži designu Red Dot. V roce 2020 designéři a společnosti ze 60 zemí přihlásili do soutěže více než 6500 produktů, přičemž pouze 25% z nich získalo toto prestižní ocenění.

Filozofie designu společnosti Motorola byla vždy zaměřena na poskytování inovací zákazníkům, které mění technologie na smysluplné zážitky. Tato filozofie se táhne napříč celým portfoliem produktů, přičemž motorola edge a motorola edge+ nabízí nejlepší celkový zážitek z designu, který je krásný, překvapivě funkční a pokročilý v odvážné a moderní interpretaci toho, čím vším může být smartphone.

V procesu tvorby smartphonů rodiny motorola edge byly pro tým designérů nejdůležitější aspekty použitelnosti, jednoduchosti a přiměřenosti. Interaktivní 90 stupňový zakřivený displej, kamera s vysokým rozlišením, výkonná baterie, nejrychlejší síť 5G, maximalizace výkonu a uživatelská zkušenost byly klíčové priority v rámci tvorby celkového designu. Chtěli jsme tyto prémiové vlastnosti spojit se stejně úchvatným vnějším vzhledem smartphonu evokujícím luxus, proto je povrch displeje inspirovaný foukaným sklem Murano, které dodává barvám hloubku 

a gradient. Silné a rychlé jádro smartphonu je dokonale vyvážené s úžasným designem vnější části, takže každý pixel, obraz i zvuk jsou stvořené k uspokojení těch nejnáročnějších zákazníků. 

„Uvědomujeme si, že je důležité vyvážit potřeby zákazníka s momentem překvapení a rodina smartphonů motorola edge je jedním z kroků na dlouhé cestě s cílem vytvořit plynulé, intuitivní zařízení s nejmodernějším designem,“ uvedl Paul Pierce, vedoucí prémiového a inovativního designu společnosti Motorola. „Naším cílem je vytvářet zařízení, která se dokáží přizpůsobit uživateli, ne naopak. Při vytváření nových produktů bylo každé rozhodnutí přizpůsobeno pro naše zákazníky a pro možnosti zvyšování použitelnosti prostřednictvím cílených inovací.“

Telefony motorola edge a motorola edge+ budou od 22. června 2020 součástí výstavy Milníky moderního designu v Muzeu designu Red Dot Essen, kde budou vystaveny všechny oceněné produkty.

Pro více informací o nových motorola edge a motorola edge+ navštivte web https://www.motorola.com/sk/sk/motorola-edge-family.

O ocenění Red Dot Design

Ocenění Red Dot Design je rozděleno na tři kategorie s cílem profesionálně zhodnotit rozmanitost v oblasti designu. Jde o ocenění Produktový design, Design značky a komunikace a Design konceptu. Ocenění Red Dot je největší světová designérská soutěž, ve které je zapsáno více než 18 tisíc produktů. V roce 1955 byla poprvé složena porota, aby vyhodnotila ty nejlepší návrhy. V devadesátých letech 20. století generální ředitel společnost Red Dot, profesor Peter Zec, vymyslel jméno a značku ocenění. Od té doby patří ocenění Red Dot mezi nejvýznamnější cenu s pečetí vynikající kvality. Ocenění vítězové jsou prezentováni v ročenkách, muzeích 

a v online. Více informací naleznete na www.red-dot.de.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto. Více informací o produktech naleznete na: www.motorola.sk.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 45 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a ve spotřebitelských a komerčních technologiích, které vytvářejí nejlepší uživatelský zážitek. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje smartphony (Motorola), tablety, počítače (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) pracovní stanice, AR/VR zařízení, jakož i inteligentní řešení pro domácnosti a kanceláře. Síťové řešení a software (ThinkSystem a ThinkAgile) vytvářejí kapacitu a výkon pro připojení, které mění svět obchodu a společnost. Lenovo se snaží inspirovat v každé oblasti a budovat inteligentnější budoucnost, v níž všichni prosperují. Sledujte nás na LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Weibo, zjistěte všechny novinky prostřednictvním Storyhub nebo navštivte stránku http://www.lenovo.cz