Adam Ferguson se zhošťuje pozice Head of Product Marketing ve společnosti HMD Global

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes oznámila novou posilu do svého týmu. Tou je Adam Ferguson, který se zhostí pozice Head of Product Marketing. Adam s sebou přináší řadu zkušeností ať už z evropské divize OnePlus, tak také ze společností jako jsou EE, Nestle a Unilever.

Adam bude zodpovědný za vedení marketingových strategií společnosti HMD Global v rámci celého portfolia chytrých a klasických telefonů. HMD Global tak i nadále pokračuje v posilování svého vedoucího týmu.

Adam Ferguson, Head of Product Marketing ve společnosti HMD Global sdělil:

„Jako fanoušek mobilních telefonů jsem velmi nadšen, že jsem součástí týmu společnosti HMD Global. Na světě není mnoho zařízení, které evokují takovou loajalitu fanoušků, jako je tomu právě u telefonů Nokia. Těším se na výkon své funkce a nemohu se dočkat, až budeme fanouškům přinášet to, co očekávají. Tedy to nejlepší z oblasti designu, kvality a nejnovějších technologií, to vše za dostupnou cenu”

Adam Ferguson se stává součástí týmu ve vzrušující době, ve které byl představen první 5G telefon značky Nokia – Nokia 8.3 5G. Ten nabídne největší počet podporovaných frekvencí vůbec a lze se tak spolehnout opravdu na největší globální podporu tohoto rychlého připojení, což demonstruje závazek společnosti HMD Global dodávat telefony, které jsou neustále lepší a připravené na budoucnost.