Marek Maxa se stal novým manažerem Bolt Food pro Českou republiku

Za celkový rozvoj a provoz aplikace Bolt Food v České republice od května zodpovídá Marek Maxa. Jeho úkolem bude dohlížet na uzavírání partnerství s restauracemi a obchodními řetězci, jejichž zboží budou kurýři spolupracující s Bolt Food v Praze a případně dalších českých městech rozvážet. Maxa doposud pracoval jako provozní manažer přepravní platformy Bolt v České republice a na Slovensku.

2020-05-21 17_01_19-Bolt Food

Maxa do Boltu nastoupil v roce 2017 a postupně zastával několik manažerských pozic. Podílel se na provozu přepravní aplikace Bolt v Praze a zodpovídal za provoz v několika českých i slovenských krajských městech. Maxa je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

“Marek Maxa v Boltu dosáhl skvělých výsledků a výrazně se podílel na úspěchu aplikace v České republice i na Slovensku. Jsem si proto jistý tím, že právě on dokáže zajistit dlouhodobý rozvoj aplikace Bolt Food v České republice. Již první týdny, které strávil v této roli, mě přesvědčily o tom, že rozhodnutí zvolit právě jeho, bylo správné,” doplňuje Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední Evropu.

O Boltu

Aplikace Bolt, dříve známá jako Taxify, je přední evropská přepravní platforma, která se snaží o to, aby doprava ve městě byla jednodušší, rychlejší a spolehlivější.

Byla založena v roce 2013 Markusem Villigem. Je jednou z nejrychleji rostoucích přepravních platforem v Evropě a Africe. Investovaly do ní firmy jako Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladatel společnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má více než 30 milionů uživatelů ve více než 35 zemích po celém světě.

Více informací zjistíte na www.bolt.eu.

 

Označeno tagem